Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a barátomon? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátom elég messze lakik tőlem ezért nem tudok átmenni hozzá segíteni,megnyugtatni.Szereti magában tartani problémáit nem hagyja hogy segítsek,inkább magába zárkózik,és úgymond depizik.De én ezt nem akarom hagyni,hiszem a barátnője vagyok,és az a fontos nekem hogy boldog legyen.De szinte minden héten van egy-két olyan nap amikor ilyen érzelmi válságba kerül,mint most.Mit tehetnék?Ilyenkor félek hogy rám haragszik,pedig mondja hogy nem de mégis félek.Tanácsok??Hogyan segíthetnék neki? :(

2013. ápr. 30. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz elmenni hozzá, vagy ő nem tud hozzád, akkor tehetetlen vagy, szerintem pár sok nem fogja megnyugtatni.
2013. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rendelj neki egy kis füvet, vagy nyugtatót.

Egyébként mi miatt van ez nála?

2013. máj. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Füvet??Ő nem ilyen állat hogy ilyeneket "szívjon" meg minden! Am hát Skorpió,és ennek a jegynek ez a sajátossága,de már valahogyan segíteni akarok rajta mert már nem bírom lassan...Volt már hogy öngyilkos akart lenni,akkor nagyon rám ijesztett.Meg mindig rossznak érzi magát meg hogy mindenkit elszomorít pedig nem is igaz!Mit mondhatnék neki?
2013. máj. 1. 08:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus, pszichiáter. Nem vicc, komolyan. Sipirc vele orvoshoz, vagy lehet, hogy tényleg öngyilkos lesz! Ha ez nem csak ilyen egyszeri alkalom, hogy "depizik", akkor komoly baj van, és nem lenne jó megvárni, ameddig rosszra fordul. Nem akarok én senkit megbántani, jószándékkal mondom.
2013. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!