Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 évesen az anyám nem engedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen az anyám nem engedi meg, hogy hétvégente együtt legyünk a barátommal. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyok együtt a barátommal(22 éves), de anyám nem hajlandó engedni, hogy vasárnap is együtt legyünk.(Szombaton 5 órát lehetünk együtt). Azt mondja amíg az ő házában lakok ő mondja meg mi lesz. Nem aludhattunk soha együtt, bulizni nem mehetek. De nekem többre van szükségem! Én szeretnék élni,de ők túlféltenek a semmiért. Megbízható srác,csak nem diplomás és ez böki legjobban a csőrüket. Mit lehetne tenni?
2013. ápr. 28. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
költözz el a tatunira
2013. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Munkát keresni és elköltözni albérletbe. Egyelőre...
2013. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Na ne viccelj... Bőven felnőtt vagy, állj a saját lábadra, és akkor Te döntesz a saját dolgaidban... Albérlet, kollégium stb.
2013. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kollégista vagyok Pesten, de a barátom másik városban tanul...
2013. ápr. 28. 17:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor??? Mi a gond? Találkoztok Pesten, nem mész haza hétvégére, ennyi...
2013. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen, ezt is lehetne, de ő mondta,hogy ha kiderülne, akkor eltiltanának tőle
2013. ápr. 28. 17:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Jaj... könyörgöm! És ha eltiltanak??? Nagykorú fenőtt vagy, nem tilthatnak el semmitől! Ha egy felnőtt egy másik felnőtt cselekedeteit úgy befolyásolja, hogy mondjuk anyagi megvonást helyez kilátásba, az nem más, mint ZSAROLÁS! Ha Te ezt hagyod, akkor tőlünk milyen segítséget remélsz mégis? Anyád olyan, amilyen, a Te hatalmadban csak az áll, amit Te teszel vagy nem teszel. 21 évesen senkitől nem kell már eltűrnöd, hogy ilyeneket mondjon.


Nagy bajnak tartom, hogy ennyire függő személyiség vagy... Később mi lesz veled? Majd egy pasinak is megengeded, hogy megmondja neked, hogy mit tehetsz és mit nem, különben megver vagy bezár vagy nem ad pénzt...??? Olvasgass egy kicsit itt a kérdések között, vannak nők, akik azt írják ki, hogy mit csináljanak, rettegnek a párjuktól, aki veri őket, és nem merik elhagyni, mert félnek, hogy elkapja és agyonveri őket... Egyenes úton haladsz afelé, hogy Te is ilyen önállótlan, függő személy légy. Azt javaslom, dolgozz magadon, a személyiségfejlődéseden, javaslom az önismereti pszichodrámát vagy mentálhigiénés szakembert, pszichológust, life-coachingot...

2013. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 28. 17:28
 9/14 anonim ***** válasza:

Remélem, nem voltam nagyon nyers... Nem akartalak letorkolni, de megijeszt, hogy ennyire kiszolgáltatottnak éled meg magad. Nem vagy az.


Hajrá, minden jót!

2013. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Rakd ki anyádat.
2013. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!