Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év körüli srácok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Whoviangirl kérdése:

20 év körüli srácok! Nektek mi a fontos egy lányban, mit tartotok értéknek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez mindenkinél változó, ezért nagyon hálás lennék, ha páran leírnátok a személyes gondolataitokat, tapasztalatokat:)
2013. ápr. 30. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megbízható legyen.Kicsit törékeny és nőies.
2013. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak annyit kértek, hogy tudd mit akarsz!
2013. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az már a szememben nagyon jó tulajdonság, ha elfogad olyannak, amilyen vagyok és nem akar a saját képére formálni.
2013. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kedves,aranyos és tudjon szeretni.Ne tartsa gyökereknek azokat a férfiakat akik kimutatják az érzelmüket és nagyon tudnak szeretni
2013. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
őszinteség, meghízhatóság, hűség
2013. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
törődjön a külsejével+szeresse a szexet és legyenek konkrét tervei az életében pl karrier és ne legyen hisztis:)24f
2013. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
A saját házát vagy saját lakását, az autóját a jó fizetését, a szép hosszú haját amit jó pénzért lehet értékesíteni, meg ha teljesen egészséges a mája a veséje és a szíve és a vére is tiszta, hogy ha úgy alakulna eladhassam a szerveit.
2013. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolsón szakadtam xDDDDDDDD
2013. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én gondolataim a következő:

sokaknak az érzelmi világát felkavarja az, amit most írni fogok -de egyáltalán nem érdekel. Számomra hatalmas érték, ha egy lány megtartja szüzességét házasságig, ergo annak adja azt az ajándékát, amiből csak egy van, akit a legeslegjobban szeret. Ez a belső érték a legfontosabb számomra -én is ehhez tartom magam. Egy jól működő kapcsolat egyik alappillére a bizalom, őszinteség (csak sejtem, nem volt még kapcsolatom), ez is egy olyan érték, amiért nagyon hálás lennék, így nem lennék soha féltékeny, mert tudom, hogy őszintén szeretjük egymást és nem kell attól félnem, hogy elhagy -persze ehhez nekem is a maximumot kell teljesítenem, hogy minden tőlem telhetőt megadjak neki lelkileg, szerelemben, anyagiakban.

Mindezek mellett fontos számomra a külső. Én is egy igényes fiú vagyok, mindig ügyelek a harmóniára, a stílusosságra, stb -talán ezért tartom ezt is fontos értéknek.


Nagyjából ezek a legfontosabbak.


19 éves vagyok.

2013. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#7 a tiéden jót nevettem:D

#9 ez szép hozzáállás, köszönöm, hogy leírtad:)

2013. ápr. 30. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!