Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek később meg fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek később meg fogja bánni?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk. A barátom 5 hónap járás után szakított velem. Ennek már 4 hete. Úgy érzem, hogy rámunt, és minél előbb meg akart már szabadulni tőlem. Szerintem most fel akarja fedezni a jobbnál jobb csajokat, szabad akar lenni, ki akar próbálni minden lehetőséget hogy ne maradjon le az "izgalmas" dolgokról. Ez persze érthető és mivel nagyon szeretem, ezért elengedem.


Szerintetek később, mondjuk pár hónap/év múlva nem fogja ezt megbánni hogy otthagyta azt a lányt aki passzolt hozzá kívül-belül, és nagyon szerette őt? Mondjuk mikor pofáraejti egy másik lány, vagy mikor látja hogy boldog vagyok egyedül is, vagy esetleg egy másik fiúval? Mikor rájön majd, hogy én már nem tudom őt szeretni többé, talán meg fogja bánni, hogy elengedett? Van erre esély? Vagy a fiúknál általában a legelső barátnőjük mindig feledésbe merül, ha a fiú szakított?(Mindkettőnk életébe ez volt az első komolynak nevezhető kapcsolat)


Mik a tapasztalatok?


2013. ápr. 30. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogja megbánni, ha közben eleget és "jó minőségű" lányokkal kefélhetett. Ellenkező esetben igen, mivel veled többet kefélhetett volna.
2013. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ez is, de nagyobb az esélye, hogy évek múlva ő is boldog lesz mással. Még nagyon fiatalok vagytok, valószínűleg mindkettőtöknek lesz még több esély az életben, hogy szerető társat találjatok.
2013. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le, én még nem akartam. Egyébként most sincs csaja, mert nem nagyon tud csajozni, és a csajok sincsenek odáig meg vissza érte... Szóval most eléggé egyedül van, nem jött össze neki a szakítás utáni nagy becsajozási terve... Én sem a külsejéért voltam vele, mondjuk vonzó srác, de nem az a tipikus macsó, akiért a lányok megbolondulnának. Nem hiszem hogy el tud csábítani egy lányt a szexre, még a könnyűvérű lányokat sem, mert még udvarolni sem tud igazán, "nincs jó szövege" a bekerítéshez, vagy hogy is mondják ezt. Elég bénácska a lányok körében, néha nagyon csendes, nem tud mit mondani. Max pár év múlva, ha bátrabb lesz, de most még nem tudnám elképzelni ezt róla...
2013. ápr. 30. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!