Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Változik később a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változik később a véleménye vagy ez mindig zavarni fogja?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki negyon megtetszett, és telejsen látszott rajta hogy én is neki. Aztán amikor már ott jártunk hogy randi legyen a találkozásból akkor már el kezdett azon problémázni hogy nem akar 18 éves barátnőt, mert szerinte szellemileg nem érettek hozzá...Ez mondjuk kissé rosszul esett(pedig sose mondta nekem hogy éretlennek tart, sőt...). De én úgy érzem, hogy csak a korom az oka annak hogy továbbiakban nem érdeklődik utánam. Ez idővel változhat? Nem hiszem hogy éveket akarok rá várni, de minden 22 éves fiú tartózkodik egy 18 éves lánytól? ha 20 lennék ő meg 24 akkor vajon többre tartana?
2009. szept. 23. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás. Én 17 voltam mikor összejöttem az akkor 23 éves barátommal, de amúgy is mindig idősebb pasijaim voltak, és sosem volt kifogásuk a szellemi érettségemmel kapcsolatban. Aki a korod miatt hajt el, az valójában más miatt nem akar veled lenni.
2009. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is 22 vagyok barátnőm szintén 18 és bevallom zavar igen érzem a korkülönbséget ez ellen nem lehet tenni. Igaz 1,5 éve vagyunk együtt de sok mindent nem vele beszélek meg ha érted.
2009. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kifogás. Lehet, hogy ő egy érettebb srác, és vagy van valamilyen előítélete a 18 év körüli és fiatalabb lányokkal kapcsolatban, vagy közvetlenebb tapasztalata, vagy rólad gondolja, hogy nem vagy elég érett hozzá. (Én attól, hogy tetszik valaki, még nem kezdenék kapcsolatot az illetővel.) Lehet, hogy azt gondolja, hogy nem vagy érett hozzá (nem feltétlenül általánosságban, hanem hozzá), és nem akar kihasználni.

A legtöbb srácot szerintem ez amúgy nem zavarja. Igaz, hogy legtöbben nem is alkalmasak normálisabb kapcsolatra. :) Azt meg csak ő tudja, hogy ha idősebbek lennétek, mi lenne... Vagy ő sem, mert hogy rajtad is múlik. Az ember, főleg a fiatalok sokat változnak 1 év alatt is, nem lehet tudni, milyen leszel 2 év múlva.

2009. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azért gondoltam, hogy nincs ellenére a kapcsolat, mert nagyon sokszor említette nekem, hogy milyen lány tetszik neki, hogy én olyan vagyok, és hogy már régen volt komolyabb normális kapcsolata, és szeretne egyet. Én támogattam a dologban, meg persze mondtam, hogy én se lennék ellenére. Aztán mint derült égből villámcsapás kaptam, hogy 18 évesek, de általánosságban, túl fiatalok.
2009. szept. 23. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!