Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta ezeken elkezdtem gondolkodni, megváltozott a hozzáállásom. Szerintetek mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal.

A napokban hirtelen előtört belőlem egy erős érzés, egy fajta félelem, hogy már nem szeret úgy, mint az elején, meg nem foglalkozik velem annyit, mindezeket alaptalan dolgokból gondoltam...

Pl mostanában nem írt annyit, mint ezelőtt, pedig a tanulás miatt volt, és ebből rögtön azt szűrtem le, hogy már nem vagyok olyan fontos számára.

Vagy mikor néha rosszkedve van, és nem becézget úgy,mint szokott, rögtön azt gondoltam, hogy haragszik,és miattam ilyen.

Meg sok hasonló dolgot 'szűrtem le' és mostmár látom, hogy nem kellett volna, viszont megváltozott a hozzáállásom. Mikor vele vagyok, akkor is eszembe jutnak ezek a dolgok,és elkezdek agyalni rajta, hogy akkor most mi és hogy van, akkor rájövök, hogy tényleg nagyon szeret,és feleslegesen parázom.De ilyenkor, mintha lélekben nem is lennék ott, és ő is észrevette, többször kérdezte, hogy mi bajom van.


De már nem tudok szabadulni ezektől az érzésektől, amik napról napra rámtörtek hirtelen. Jól esne valakivel beszélni erről, vagy egy jó tanácsot kapni, hogyan legyek a régi.


2013. ápr. 30. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát...manapság nem opció az, hogy 'Beszéld meg vele'?
2013. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Beszéld át vele az érzéseidet,meg az övéit és az lehet,hogy megnyugtatna.

Amúgy szerintem csak lejjebb ült a kezdeti rózsaszín köd.

2013. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de ezen nincs mit megbeszélni, mert ő nem csinált semmit, ugyanúgy szeret, mint eddig, csak egyes helyzeteknél szűröm le magamnak, úgymond kitalálom, hogy van valami baja stb.

Ezen szeretnék változtatni, csak nem tudom hogyan.

Itt én vagyok saját magam ellen...pár napja kezdődött.

2013. ápr. 30. 23:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Épp ezért beszéd meg vele, ha normális, ezekre oda fog figyelni, hogy ne érezd magad ilyen apróságok miatt elhanyagolva...vagy ha ilyenekre gondolsz, szépen mondd meg magadnak, hogy ez hülyeség és foglalkozz mással :)


1. voltam

2013. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2.és az mit jelent? Mármint nálam? Én ugyanúgy szeretem, de néha teljesen beleélem magam a gondolataimba, pedig csak az én agyam 'szüleménye' és kedvtelen leszek...
2013. ápr. 30. 23:20
 6/7 A kérdező kommentje:

ma mondtam neki, hogy néha úgyérzem,és úgy jön le az írásából, hogy haragszik valamiért, és hogy általában ezt észreveszem....erre azt mondta, hogy ne képzelődjek annyit.

Régebben is mondtam neki, hogy én ilyen vagyok, néha mindenben a rosszat látom.


De azt most hogy mondjam meg neki, hogy jól esne, ha többet írna,mikor külön vagyunk? Én azt szeretném, hogy magától csinálja, hogy ő is fontosnak érezze,ne pedig azért, mert én mondtam neki:/

2013. ápr. 30. 23:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is. A páromnak esze ágában sincs keresni engem. 1,5 éve vagyunk együtt nem hiszem, hogy már úgy szeret engem mint, régen.Beszélni igazából nem tudok vele semmit se, mert bezárkózik a lelki világába. Ennyi idő után se tud igazán megnyílni előttem és ez nagyon! zavar. Nem is hiszem, hogy szeret vagy, hogy szeretett igazán, mert kimondani könnyű, hogy szeretlek, de éreztetni, bizonyítani az már más tészta. Túl sokszor kértem és túl sokszor csalódtam már benne. A kapcsolatunk szépen lassan rothad belülről... Jah amúgy neki az egyetlen problémája, hogy nem szexelünk eleget, hát el lehet gondolkozni vajon miért. Szerintem már nem is fogunk...
2013. máj. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!