Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltérő jellemű vagy hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő jellemű vagy hasonló jellemű pár jön ki jobban egymással?

Figyelt kérdés

bírják-e olyanok együtt akiknek mondjuk más a humora, üteme az életben, vagy ezek összecsiszolódnak idő alatt? a hasonlóság harmónikus de lehet nem érdekes? a különbözőség meg lehet elsőre vonzó, de hosszútávon problémás? vagy mindenki tud alkalmazkodni?:)


érdekelne mit gondoltok és eddig miket tapasztaltatok a kapcsolataitokban:)



2013. máj. 1. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Eltérő jellemű


A hasonló jelleműek valamilyen oknál fogva sosem jönnek össze egymással,de lehet jobb is mert akkor unalmas lenne a kapcsolat

2013. máj. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pedig azt gondolom hogy hosszú távon a hasonló jellemű emberek jönnek ki jobban egymással!
2013. máj. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hasonló értékrend, életmód az alap egy kapcsolatban. Jellembeli különbségek lehetnek, egymást kiegészítve. De pl. egy rendmániás pasi nem tudna elviselni egy rendetlen nőt, egy társasági ember egy otthonülőt és hasonlók.

Lehet alkalmazkodni, de a túlzásba vitt alkalmazkodás előbb-utóbb mindig visszaüt!

2013. máj. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hasonló
2013. máj. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én egyetértek a 3-massal; sztem is ha az alapnézetek ugyanazok akkor arra már lehet alapozni:) a túlzott hasonlóság sztem idő előtt meguntat két embert és másra fognak vágyni, izgire, ilyesmire... a kis eltérések sztem meg pont kellenek.
2013. máj. 1. 00:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így nem lehet megszabni. Kell legyen hasonlóság és különbség is.

Pl. az én párom is szó szerint az ellentétem. Neki fontosabb a pénz, nekem a belső értékek, neki a bmw-je, nekem meg fontosabb a lelkizés. Hónapokba telt mire elkezdtünk összecsiszolódni. Nem is értem miért szerettünk egymásba, hiszen annyira mások vagyunk... De próbálkozunk, én is beavatom őt az "én világomba" és ő is engem az "ő világába". Így mindketten meglátjuk az olyan dolgokban az értelmet, amiben egyedül nem találnánk.

2013. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!