Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól tartok hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tartok hogy a barátom rám unt, és nem tudom mit tegyek hogy újra érdekeljem.4 éve vagyunk együtt, és amúgy sem egy "romatikázós" típus, de mostanság különösen flegma, és nemtörődöm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még mindig nagyon szeretem, de rosszul esik hogy ilyen flegma:( a szexuális életünk pedig laposnak mondható, 2 hét alatt egyszer fordul elő, egyébként gyakran alszunk együtt, úgy hogy nem történik semmi köztünk. Előfordult már hogy visszautasított nem egyszer, és úgy érzem nem érdemlem meg, könnyedén találnék más valakit, de én csak őt szeretem.
2012. febr. 13. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretném elvenni a jó kedved

De lehet van valaki más

aki érdekesebb nálad neki.

F

2012. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, mert nem egy görény emberről van szó, én ismerem, és tudom hogy ha esetleg úgy is lenne ahogyan írod, akkor elmondaná.
2012. febr. 13. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
És tőle már megkérdezted, hogy mi a gondja?
2012. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ


Mindenki ezt mondja.

Pontosan addig míg ki nem derül az igazság.

2012. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt neki, mármint hogy mit érzel vagy mit vettél rajta észre és kérdezd meg hogy miért van ez. Erre választ csak ő tud adni szerintem.
2012. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszokat, már próbáltam, de megpróbálom újra megbeszélni vele:)
2012. febr. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!