Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Becsapott a párom, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsapott a párom, nagyon haragszom rá, de ezzel együtt szeretem is nagyon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátja aki nem szeret engem, és mióta együtt vagyunk (4 éve) folyamatosan furkálódik. De ez a faszi nem is igazi barát, csak akkor találja meg ha nincs más (ezt már én is és az anyukája is mondtuk neki, meg pl. mikor kórházban volt 3 hetet 1 alkalommal sem látogatta meg.)



Volt egy vitám ezzel a sráccal és ultimátumot adtam a páromnak, hogy vagy ő vagy én. Azt mondta ez nem is kérdés mert neki rám nagyobb szüksége van.

Ma lett volna közös program, de ő lemondta lévén behívták dolgozni (szakács). Átszerveztem az egész napom, és mikor mentem a nagyszüleimhez, láttam, hogy ott volt a srácokkal az udvaron és bográcsoztak. Rendesen főztek (tehát nek 2 perce véletlenül került oda).


Ekkor figyeltem mikor meglátott kijött, mondtam neki, hogy remélem, hogy jól döntött és bajbarát is lesz majd, nem csak borbarát. S nem szólt semmit hagyott eljönni.


Tudom, hogy este eljön de én azt szerettem volna ha most jön velem/utánam, azzal bizonyította volna be, hogy én vagyok neki a fontosabb.


Mérhetetlenül csalódtam, és becsapva érzem magam. Főleg azok után, hogy én 4 barátnőmmel is megszakítottam a kapcsolatot mert ő nem szerette.


Legfőbb problémám a baráttal: szemedbe teszi a szépet közben a hátam mögött áskálódik, ráadásul tényleg csak akkor barát párom ha neki kell valami, vagy unatkozik, egyébként nem is ismeri... és hiába mondjuk neki, hogy nem barát még sem szakad el tőle. Pl. ha nála van tudom, mert mindig valami olyat fúj amikor találkozunk, amit a srác szokott hajtani és jól össze is veszünk. pl. hogy nem illünk össze.


Elnézést a terjedelemért, de nagyon felhúzott, hogy nem jött utánam, és komolyan fontolgatom, hogy összeszedem a cuccát és hazaviszem. S itt fejeztük be, amiért így becsapott.


2013. máj. 1. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
hú, a férjem is elsüt időnként ilyeneket. nem értem mit nem lehet azon felfogni, hogy pofázz@ el mi van, megértem én, csak tudjam... szóval ja. vagy hozzászoksz, v kidobod, ha a saját életemből indulok ki, mert a szádat tépheted tizenévig is...
2013. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én megértelek és igazad is van.

De én a helyedben ráhagynám. Majd rájön idővel ő is. Ha nem, akkor az az ő baja. Amíg veled normális, addig ne foglalkoztasson ez a nem kívánatos személy. Gondolom, amikor együtt vagytok, akkor nem pofátlankodik oda. Az kellemetlen lenne. Ezt leszámítva nem törődnék vele.

Szerintem a párodat meg már tudod "kezelni" olyankor, amikor ezzel a "baráttal" találkozik. Rá kell hagyni.

2013. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jajj de nagon bosszant, nem ez az első közös program amit tönkretesz. A múltkor páro névnapjára puccba vágtam az egész lakást, vacsora, frizura-smink, szexi cucc, 2,5 órát vártam és sehol senki.


Elfelejtett szólni, hogy elmennek sörözni, holott reggel még nagyon nem volt szó ilyenről.


Nem akarom megszokni, ha én feltudtam adni 2 fontosabb középiskolai barátnőm, mert ők nem úgy szóltak ahogy neki tetszett, meg 2 haveromat, mert srácok voltak. Akkor ez az egy aki nem is igazi barátja, miért olyan nagy kérés?

2013. máj. 1. 09:11
 4/10 anonim ***** válasza:

1! igaza van

ezt vagy megszokod v ott hagyod, ez mindig így lesz, sajnálom N

2013. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez a férfiaknál elvi kérdés. Ha feladná miattad a haverját, akkor a baráti körben papucsnak nyilvánítanák. Amíg a srác nem tesz megbocsájthatatlan dolgot, nem fogja elküldeni.

Egyik barátnőm párja is ilyen volt. Csak azután szakította meg a kapcsolatot a haverjával, hogy az megütötte a barátnőjét, mert nem volt hajlandó elhagyni őt. 26N

2013. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi számít akkor náluk megbocsáthatatlannak, mer én akkor vesztem nagyon csúnyán össze a sráccal, mikor tartott egy kerti partit múlt hét szombaton és a páromnak haza kellett szaladnia a szélfogó lemezért, s gyakorlatilag rám akart mászni.


Párom arra ért vissza, hogy kiabálok vele nagyon, és mikor elmondtam mi a baj, és hogy döntsön és eljöttem, akkor hitt nekem és én voltam a fontosabb? Most meg nem hisz, mert Jankó biztos nem úgy gondolta, azt én értettem félre?


Mit lehet azon félreérteni, hogy rácsap a fenekemre, meg a falhoz állít, hogy most majd jól megfarkal, -ezekkel a szavakkal- ?


Ezután papucs lenne ha otthagyná a srácot? Akkor azt hiszem meg is kaptam a választ.


Egy ilyen pasira nincs szükségem, aki nem tud megvédeni és fellépni értem!

2013. máj. 1. 09:31
 7/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. ja, hogy innen fúj a szél, hogy a haverja meg akar dugni. jó, hát így már értem én a haver viselkedését, miért nincs jelen mindig a párod életében. ezért dumál, hogy nem illetek össze és hasonlók. a gáz, hogy a pasid egy befolyásolható kis kölyök, akit ilyen emberek meg tudnak vezetni.
2013. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 canadafan ***** válasza:

A pasid egy barom, hogy olyan sráccal haverkodik aki meg akart dugni téged.


Viszont mi az, hogy te megszakítottad 4 barátnőddel a kapcsolatot miatta?? Meg mi ez, hogy ultimátumot adtál amiatt amit leírtál? Meg mi ez, hogy te azt akartad, hogy azonnal utánad jöjjön mert .. ? Ez mind elmebeteg dolog. Tudod, élni és élni hagyni!

2013. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nézd ez nem az élni és élni hagyni elvével egyenlő. Ha szórakozni akar menjen, ugyan úgy én is megyek. Azokkal a barátnőkkel akikkel kérte, hogy a jelenlétében ne találkozzak, én ezt meg beszéltem. Többnyire ők sértődtek meg, hogy neked fontosabb a faszid stb...! Utólag belegondolva oké, lehet hülyeség volt. De könyörgöm, ha szeretek valakit nem vele tervezem a jövőt? S fogadom el, hogy vannak dolgok/emberek akiket nem szeret és próbálok összecsiszolódni vele? Mindaddig ameddig nem érzem azt, hogy ezzel már saját magam adnám fel. De ez nekem most betett,


MERT szerintem ilyen "barát"-ra senkinek sincs szüksége. Ha neki igen, akkor meg rám nincs szüksége. Van neki 3 barátja is, akikre igen azt tudom mondani, hogy barát és a bajban is ott voltak mellette. De ez? Ezért nem hagynám élni mert azt kérem, hogy ezzel az álszent döggel szakítsa meg a nem is létező barátságát? Kétlem...

Főleg mivel nem csak én látom így, hanem mindenki aki tényleg szereti és jót akar neki?

2013. máj. 1. 14:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!: Ha az övé a ház, akkor sajnos azt neked kell elhagynod hiába fontolgatod, hogy összeszeded a cuccát, és hazaviszed. Tehát nem érdemes erőlködnöd, mert csak saját magadnak ártasz vele, és szerintem túl sokat vársz el a másiktól és ezt megunja, és majd ő fog kidobni, de akkor ne lepődj meg. Viszont ha letapizott a barátja a minimum, hogy jó alaposan orrba kellett volna vágnia ököllel, és akkor a srác megtanulta volna a leckét, hogy más barátnőjére, vagy feleségére nem mászunk rá.

Viszont még egyszer mondom, hogy amennyiben te laksz ott nála, akármennyire is nem tetszik ha még nincs gyerek, akkor neked kell elhagynod a házat. A saját házába mindenki azt enged be, akit akar. Ha viszont a tiéd, akkor neki kell elhagynia, hacsak nincs haszonélvezeti joga, mert akkor sajnos nehéz dolgod lesz. Viszont szerintem ő meg nem meri neked elmondani, hogy amellett a barát mellett döntött ennyi.

2018. júl. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!