Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján érdeklem még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján érdeklem még az exemet?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve hogy szakítottunk, semmi gond nem volt,csak szabadságra vágyott. Eltávolodtunk egymástól,ő nemrég összejött egy lánnyal. De mostanában észrevettem (és a környezetemben lévők is) hogy suliban nagyon figyel engem. Nézi mit csinálok,kikkel vagyok. Ha fiúval,azt szóvá teszi másoknak. Nemrég például felírta a nevem egy plakátra, vagyis a becenevemet,aahogyan ő hívott engem mindig. :) Miért csinálja..?
2013. máj. 1. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Békülni akar, csak gyáva nyuszi:D
2013. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, ő kis félénk volt mindig :D de hát ott van neki az a lány..
2013. máj. 1. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:

nem tudom hány évesek vagytok?

amúgy szabadságra vágyott, miért jött össze másik lánnyal?

ha nem mond semmit, akkor nem kell ezzel foglalkozni, de Te tudod N

2013. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert utána nem foglalkoztam vele, elhidegültünk egymástól.
2013. máj. 1. 10:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő 18 én 17 vagyok.
2013. máj. 1. 10:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen patkánnyal biztosan nem állnék le még egyszer. Elhiteti veled, hogy semmi gond, csak egy kis szabadság kell...
2013. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!