Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy a külsejük miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a külsejük miatt síró pasik, nem a külsejük miatt nem találnak barátnőm, hanem a belsejük miatt, amivel nincsenek is tisztában?

Figyelt kérdés
A külső egy objektív dolog a belső meg szubjektív szerintem. Sok pasi sír hogy csúnya vagyok nem lesz sose barátnőm stb, de szerintem ez inkább a belső miatt van, hogy nincs senkijük. Én ismerkedtem sok csúnya pasival, volt is csúnya pasim és sose a külső miatt utasítottam vissza őket. Nagyon sokszor azt vettem észre, hogy egy csúnya pasinak a belseje volt olyan amiért nem pl.: nyávogós, buta, szeretethiányos lelki sérült, szinte megfojtott érzelmeivel, hisztis, sértődékeny, nyomulós, önző stb stb......... Nincsenek is tisztába ezekkel a rossz tulajdonságokkal, inkább ráfogják a külsejükre, mert az könnyebb, objektív kézen fogható dolog.
2013. máj. 1. 10:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igeen.. az önbecsülésük minuszban van, mondhatsz nekik ekármit, ugyanúgy sír tovább a szájuk. Elvárják h jó nőt találjanak, külsőre és persze nekik a belső is nagyon tuti kell h legyen. cserébe meg adnak negatív külsőt, belsőt:/
2013. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Amíg az emberek így kategorizálják egymást nem hiszem, hogy fognak normális társat találni.

Ez a jónő, csúnyapasi, jópasi, bányarém dolog annyira kiakasztó.

2013. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szeretném meglátni kérdező,hogy mit szolnál hozzam ha látnál egy fényképen.Szerintem besírnál.En nekem soha nem lesz barátnőm :(.25/f
2013. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Rinyálj csak utolsó! Nekem lesz barátnőm. 25/F
2013. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
De magabiztos vagy 4-es!Nehogy pofára ess!!!:D
2013. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
valóban a magabiztossággal többre megy a 4es:)
2013. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb az a hozzáállás, hogy igenis neki lesz barátnője, csak akarnia kell, mintha csak rinyálna....
2013. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mondjatok akármit!Önbizalom ide vagy oda,nekem akkor se lesz.
2013. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Tiszta röhej ez a kérdés!!!.Soha nem jutok el odáig,hogy egy lány belém szeressen.Ha meglátnak kerülnek!.Senki nem akar megismerni!Senki.Ha meglátnál kérdező vagy hazudnál,hogy jobban érezzem magam,vagy vissza se írnál.Tudom hova tartozom!!!!!!
2013. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor ne rinyalj itt hanem fogadd el hogy ronda vagy vagy menj el plasztikai sebeszhez -.- jeesszus ez a rinyalas le tudja rontani a szep emberek kedvet is, nemigaz, kerdezo? :)))
2013. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!