Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy a külsejük miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a külsejük miatt síró pasik, nem a külsejük miatt nem találnak barátnőm, hanem a belsejük miatt, amivel nincsenek is tisztában?

Figyelt kérdés
A külső egy objektív dolog a belső meg szubjektív szerintem. Sok pasi sír hogy csúnya vagyok nem lesz sose barátnőm stb, de szerintem ez inkább a belső miatt van, hogy nincs senkijük. Én ismerkedtem sok csúnya pasival, volt is csúnya pasim és sose a külső miatt utasítottam vissza őket. Nagyon sokszor azt vettem észre, hogy egy csúnya pasinak a belseje volt olyan amiért nem pl.: nyávogós, buta, szeretethiányos lelki sérült, szinte megfojtott érzelmeivel, hisztis, sértődékeny, nyomulós, önző stb stb......... Nincsenek is tisztába ezekkel a rossz tulajdonságokkal, inkább ráfogják a külsejükre, mert az könnyebb, objektív kézen fogható dolog.
2013. máj. 1. 10:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Inkább maradok ilyen mint jó pasi.Ha meg kell ahhoz változzak belsőre is,akkor inkább maradok ilyen.
2013. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Lehet, de azt látva, h a jóképű pasik mind sikeresek a csajoknál, a csúnyákat meg soha nem látni csajjal, elég valószínűtlen.
2013. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnya pasi se csúnya nő nem létezik mivel mindenkinek más tetszik.Most lehet van egy pasi én azt mondok rá hogy hú de jó pasi stb. és erre pl egy bnőm azt mondaná,hogy menj már nem is helyes. Szóval akik csúnyának mondják magukat nekik se kéne csüggedni hanem próbálkozni és egy idő utám csak lenne olyan aki járna velük.
2013. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, te is tudod h ez nem így van, és van jó pár ember, akit mindenki csúnyának tart.
2013. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De azok akiket mindenki csúnyának tart.. na ők is ha adnának magukra, és nem sírna a szájuk, akkor mennének valamire valakinél:)
2013. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a sok itt "síró" nem elég, hogy csúnya, még rossz tulajdonságai vannak, így tényleg elég kilátástalan a helyzetük. Valaki jól néz ki, akkor lehet nője, nem kell jó belső tulajdonságokkal bírnia, ha valaki fordított, akkor is lehet valakije. Viszont a lúzerek többségében nincs semmi pozitívum, amit nehéz elviselni, ezért van, hogy itt sírnak, ahogy ti fogalmaztok. Szerintem nem kéne bántani őket, van nekik elég bajuk.
2013. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ja, ha eljutnék oda a csajoknál, hogy megismerjenek jellemre...


Pont tegnap volt, hogy alig kezdtem el dugmálgatni egy csajjal facebookon és küldtem neki képet magamról, erre ne mis volt már kíváncsi rám, elküldött melegebb éghajlatra és a pofámba vágta, hogy ronda vagyok.

2013. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17-es az egy bunkó pic.a volt.Undorító mennyire lelketlen a legtöbb mai csaj!!!
2013. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A kevésbé lelketlen csajok finoman koptatják le a csúnya srácokat. Más különbség nincs.
2013. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2013. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!