Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alfa-hímek - avagy mit kezdjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Snowfox kérdése:

Alfa-hímek - avagy mit kezdjen velük a nő? Az alfa-hím kategóriába sorolható srácokat hogyan lehet meghódítani ill. megtartani?

Figyelt kérdés
Határozott, férfias nő kell nekik, vagy inkább támogató, feminin lány? Az általuk sugallt érzéketlenség csak álca, vagy valóban képtelenek lennének komolyabb érzelmekre? Abba a szerencsétlen helyzetbe kerültem, hogy képtelen vagyok eligazodni rajtuk. Értelmes válaszokat várok! 23/L
2013. máj. 1. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem csoda. :) Az "alfahímek" alacsony EQ-val rendelkeznek, nem alakult ki. Vagy érzéketlenek, vagy nagy érzelmi kompromittációt palástolnak a látszólagos érzéketlenséggel, elég ügyesen ahhoz, hogy alfahímnek tűnjenek. (Pl. a testépítéssel, tetoválással stb. is ezt a belső gengeséget próbálják ellensúlyozni.) Konkrétan vadászó-gyűjtögető életmódot folytatnak, ezért olyan lány kell nekik, aki ezt folyamatosan kielégíti (az érzelmi kompromittációjukban az érzelmi szükségleteiket ebben elégítik ki).


Röviden tehát: Nem tudsz velük valódi kapcsolatot kialakítani, mert képtelenek rá. Kerüld el messzire őket, mert csak szenvedés vár rád.


Az a trükkjük egyébként, hogy képtelen vagy rajtuk kiigazodni, ezért fixálódik a figyelmed rajtuk (rajta), amit aztán vonzalommá kondicionálnak benned. Onnan már nincs visszaút lelkisérülés nélkül.

2013. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek. Menekülj amíg tudsz. Nekem is volt nemrég szerencsém ehhez az állatfajtához. Ezek magukon kívül nem képesek senkit sem szeretni! :(
2013. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy nehéz fába vágod a fejszédet, ha ilyen pasival kezdesz, és meg akarod tartani. Tolerálni kell a barátnőket, haverokat, azt, ha rájön a mehetnék, engedni kell, nem korlátozhatod. Féltékenységi jelenet felejtős. Ha nem vagy magabiztos, ha nincs önbizalmad, és a kapcsolaton belül nem tudsz kialakítani saját "életet" is (elfoglalod magad, míg ő járja a saját útját, és nem azon agyalsz, hogy most épp hol lehet, kivel csal meg, vagy miért mosolyog a pincérnőre, miközben Te makulátlanul tiszta vagy, hűséges, aranyos, szép és jó) akkor messziről kerüld ezt a pasifajtát :) Tapasztalat.
2013. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az hülyeség,hogy "asfa hím".

Ezt azok találták ki,akik túl nyomorultak a csajozáshoz.

Meg egyáltalán ez a kategorizálás is...Minden ember más,nem lehet becsoportosítani sehova őket.

Szóval ez így elég helytelen hozzáállás,úgy érdemes ezt kérdezni,hogy azt a pasit,akit ki néztél,vagy elméletileg,ha ki nézted volna akkor hogy lenne.

Szerintem a hódítás,az legyen a férfi dolga.A nő,az jelezze a szándékát,és a férfi lépjen elsőnek.

Legalábbis szerintem.Akármilyen is kell embereknek,az akkor se befolyásolja a viselkedésed.Légy önmagad,és ha valakinek kellesz,akkor ne egy kép kelljen,amit elő állítasz magadról,és később ki derülhet,hogy nem az vagy.

Ja,és még valami(Calambo):A férfiak és a nők úgy se érthetik meg egymást teljesen,csak maximum nagyjából.

Szóval hiába töröd magad...Max 1 valakit érthetsz meg,azt is évek alatt.De minden férfit...

2013. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, és tud hűséges lenni az ilyen pasi, ha aranyos, édes kis cicamicája vagy, akinek ő a félisten.. :) De azt ne várd el, hogy nem fog beülni pl. egy bárba "dumcsizni" a pultos csajjal.. De ha aranyos vagy, kedves, megértő, és még jól is főzöl, elérheted, hogy hozzád jön haza, és megtapogatja a feneked, és örömmel könyveli el, hogy "az én Nőm.."
2013. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meghóditani azzal, hogy elérhetetlennek titokzatosnak és izgalmasnak mutatkozol

Megtartani SEHOGY.

Ezért nem kezdenék soha ilyen pasival.

2013. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaj a külsőt kihagytam. Úgy kell kinézned mint egy topmodell, playboy nyuszi.
2013. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én pont ugyanezt keresem nőbe, alfanőstényeket hogy lehet meghódítani?:D
2013. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

érzelmek nélkül sokkal könnyebb csajozni

pl: én bármikor felszednék egy csúnya lányt aki után nem érzek semmit, de egy nagyon szép csajt már nehezebb, mert ha szerelmes leszek elcseszem.

Nah ők nem lesznek szerelmesek, nem cseszik el

Bár mostanság már én sem veszem komolyan ezt az egészet...

f19

2013. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A párom tipikus ilyen pasi (volt). 40 éves, de ha azt mondaná 34, akkor is simán bárki elhiszi, mert hát ugye testépítés, helyes étrend, ápolt, jól öltözik, tetkó.. stb. Kibulizta, kiszórakozta magát, elmondása szerint belefáradt az csavargásba, az éjszakai életbe, szeretne már megállapodni. A történeteket hallva pár évvel ezelőtt biztosan nem kezdtem volna vele, és még most sem annyira egyszerű az élet, főleg a kapcsolat elején sokat sírtam, mire megszoktam a macákat, akik nagy mosollyal leállították a szupermarketben, a Barbie girl-öket, akik a bárban széles mosollyal integetnek neki. (Rám persze ezek a nők úgy néznek, mintha anyagyilkos lennék.) Párszor kiakadtam az "ex"-ekre is, akik FB-on felkerestek, hogy csodálkoznak rajta, hogy velem van, hiszen állítása szerint neki a szőke hosszú hajú csajok jönnek be, ők is mind átfestették a hajukat. Én kicsi termetű, kis mellű, sportos, fekete hajú vagyok, aki nem mondható szépségnek, inkább a "kis aranyos".

Többször megkérdeztem tőle, hogy "miért én?" Azt válaszolta, hogy mert én kedves vagyok, megértő, istenien főzök, aranyos vagyok, az ő kis cicája, és elege van a r*bancokból. Utálja őket, undorodik tőlük. (Sok ilyennel volt dolga.) Tudom, hogy szeret tetszeni a nőknek, de bízom benne. Persze féltékeny vagyok, hogyne lennék. De nem mutathatom ki, és ahhoz is hozzá kellett szoknom, mikor összeköltöztünk, hogy néha csak úgy felöltözik és megy, vagy nem szól hozzám. Viszont a tenyerén hordoz, mindent megkapok tőle, amiről álmodtam.

2013. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!