Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valaki hűtlen, mindig újabb nőket akar meghódítani, tipikus nőcsábász?

Figyelt kérdés
Miért jó ez neki? Oké, lehet még 60 éves korában is jól fog kinézni...de nem igaz, hogy ennyit akar egész életében, és kész. És amúgy is, mi van akkor, ha él 85 éves koráig, de addigra már őt is megtöri a kor? Egyedül fog megöregedni, és egész életében nem is tett azért, hogy ez ne történhessen meg. Mi a véleményetek, tapasztalataitok?
2013. ápr. 19. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert az egónak is kell táplálék, nem csak a testnek...:S Sajnos.
2013. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

ez de gyökérség....tipikus női kérdés. :D


mert olyan sok jó nő van és ki kell próbálni minnél többet.

mert hosszú távon a nő csak idegesít,megunod,tönkretesz :D

mert dugni jó,de egy valakivel mindig az unalmas, egy új nő mindig izgalmas.

stb stb....


meg a legtöbb nő erre jó csak am is :$ :D ez van...

2013. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt csak az ilyen férfiak tudják. Az a helyzet, hogy nekik teljesen más az értékrendjük, ezt sose fogjuk megérteni, és nem azért, mert mi nők vagyunk, hanem azért, mert nem olyan fából faragtak minket. Én bizonyos szinten veszélyforrásnak tekintem őket, hiszen ha szerelmes lennék egy ilyen férfiba, és pofára ejtene, akkor úgy érezném magam, mintha bemocskoltak volna. Az a baj, hogy még nekik áll fejjebb, de én azt mondom, hogy keressenek maguknak olyan nőt, aki belemegy a szexkapcsolatba, meg az alkalmi partnerségbe, és ne tegyenek tönkre egy tiszta szivű nőt. Hiszem azt, hogy van még olyan férfi, aki szintén úgy gondolkodik, mint én, de az a baj, hogy csak hiszem.
2013. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még valami: nem lehet ezeket az üresszivű embereket megváltoztatni, mert úgysem fogják fel, hogy miről van szó.
2013. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
érzéketlen hímribancok az ilyenek-szép magyar nevén.
2013. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mert nőben nincs ilyen ááá minek lenne :D szent az összes meg arany szívű xDDDD :D.... még több ilyen van mint férfibe...:D


jót nevettem

2013. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Először is: mint férfiban! Mért nem tudnak az emberek helyesen írni / beszélni?

Másodszor: Ez semmire nem kifogás! Ha mindenki beleugrik a vulkánba a Végzet hegyén, akkor te is beleugrasz? Ilyen erővel mindenki elmehetne prostinak, meg verőlegénynek, mert hát vannak akik ezt csinálják.

Harmadszor: Ez kizárólag hajlam kérdése! Van aki értelmes életet él, van aki nem. Egyik fél sem tudja beleélni magát a másik helyzetébe, és nem is akarja, mert lelkileg és személyiségileg is más, ezt tudomásul kell venni. Csak az a baj, ha két teljesen eltérő ember jön össze, az egyik végigviszi a szokásos kis műsorát, a másik pedig becsapva érzi magát a végén.

2013. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

köszi a javítást! majd ezt is nézd már át légyszi.:D


nem is kifogásnak szántam,csak tényként közöltem.

Nem tudom hol van a végzet hegye.:D De most ezt úgy érted h mások példáját követve csinálják ezeket egyes férfiak, holott ez nem így van.


Nyílván te 30 körüli lehetsz.Gondolom a nők akkora felnőnek már,(néhány biztos) azért gondolkozol így .


ettől senki nem "verőlegény".:Dd


és még mindig nem értelek, ha neked nem jönnek be az ilyen pasik miért nem keresel "rendeset"?...:D de most komolyan?:D

2013. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A Végzet hegye Mordorban van (Gyűrűk Ura). A példát azért írtam, hogy kiemeljem, nem másokra kell mutogatni, és az ő viselkedésük mögé bújni. Nem vagyok 30 éves, fiatalabb vagyok. Azt akartam kihozni az egészből, hogy aki csak kefélgetni akar, az ne akarjon se családot, se kapcsolatot, mert ezzel másokat csap be és nyomorít meg. Legyen őszinte másokhoz és magához, és vállalja, hogy ő nem alkalmas arra, hogy részt vegyen egy ilyen komoly dologban, mint pl. családalapítás vagy kapcsolat. Szerintem sokan azért élnek kettős életet, mert valamilyen szinten tudják vagy érzik, hogy a kicsapongó életvitel, amit titokban űznek, lélekromboló hatású. Na pont azt sérelmezem, hogy sok férfi nem áll ki őszintén a saját életvitele mellett, és én potenciális áldozata lehetek egy ilyennek, hiszen nem tudok csak úgy elsiklani afölött, hogy megcsalnak.

Azért javítottam ki a helyesírásod, mert ez a munkám, ebből élek meg.

2013. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy csak a társadalmi elvárásoknak akarnak megfelelni, nem szeretnek konfrontálódni, és ezért kefélgetnek család mellett is, de ez már egyenesen szánalmas.
2013. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!