Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nekem a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nekem a párom a mindenem, ő az első számú nekem se barát se senki nem fontosabb nála de neki én nem vagyok és sokszor a második helyre rak amit én nekem nagyon fáj de ő csak azt érzi h hisztizek?! H értessem meg vele ezt az egészet?

Figyelt kérdés

olyanra is volt már példa h szeretkeztünk majd elélvezett majd kiment a mosdóba vissza jött és egyből a telefonjához nyúlt hozzám meg annyit se vágott h kössz...

16/L


2013. máj. 1. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
A szeretkezést meg kell köszöni ?
2013. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem persze,h nem csak én vágynék rá h hozzám bújjon vagy kicsit körbepuszilgasson és ne a telefonja elé üljön le...
2013. máj. 1. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, beszélgessetek. Ha mástól kérsz tanácsot, attól nem lesz jobb.
2013. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg drágám, de nem fogod tudni megváltoztatni. Ha nem jó neked úgy, ahogy van, akkor kell szakítani, vaagy elfogadni. NEM fog változni. Hidd el. Nem tudod megértetni vele, mert neki más az értékrendje!

Talán nem is táplál irántad olyan erős érzéseket.

2013. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és ti szakítanátok inkább vagy elfogadnátok h ez van és így kell szeretni?
2013. máj. 1. 14:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért egyszer értelmes kommunikáció keretében megemlíthetnéd neki. De ha a ezek után, és a "hisztieid" után sem lesz változás, akkor SEMMI ÉRTELME.
2013. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
már rengetegszer mondtam neki h ez nekem nagyon szarul esik ő csak azt mondja h de majd máskor úgy is tudunk találkozni meg h ne sajátítsam ki őt meg ilyenek...
2013. máj. 1. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:
uh ilyet velem is csinált már h szex után egyből elkezdett telozni -.-rohadt idegesítő.. aztán énis fura vtam vele és legutóbb már magától összebujt utána velem. amúgy szerintem ő ilyen vagy még nem vagytok olyan szinten h te legyél neki a legfontosabb... adj neki időt aztán ha utána se akkor beszelgess elvele de ha ugyanilyen lesz akkor nemsok értelme van
2013. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen!!! :)
2013. máj. 1. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!