Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem senki sem érdemli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem senki sem érdemli meg a szeretetemet, mindenki csak kihasznál!?

Figyelt kérdés
én egy kapcsolatban nagyon tudok szeretni és hűséges vagyok..minden barátom kihasználta ezt hogyan változtassak hogy ne szeressek annyira senkit?

2013. ápr. 30. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy használták ki? Kifejtenéd bővebben? Nem szabad hagyni magad, ha egy kis jelet is észlelsz, ami arra utal!
2013. ápr. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a szereteteddel van baj,hanem,hogy kihasználták.
2013. ápr. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy magadon akarsz változtatni, elgondolkozhatnál azon, hogy "Vajon milyen embereket engedtem közel magamhoz".


Nem benned van a hiba, olyanokat engedtél közel a szívedhez, akik aztán ezt kihasználták. De ilyen férgek miatt nehogy még a személyiségedet is formáld.


Ne magadon változtass, hanem nagyon válogasd meg, kivel adod össze magad.

2013. ápr. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő pasikkal jöttél eddig össze...De mondjuk én meg lusta vagyok az élőben ismerkedéshez,neten meg nem jó.Szóval én biztos egyedül maradok(pasi vagyok).De te ha nem gubózol be,lesz valakid.Elöb utób egy olyan,aki nem csak megdugni akar...
2013. ápr. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Én az életben sosem értem meg azt, hogy az élet miért úgy rendez mindig, hogy a gyökér srácok a rendes lányokkal jöjjenek össze, a rendes srácok meg gyökér csajokkal. Komolyan, mi lesz a pár nélkül maradó rendes srácokkal és lányokkal?
2013. ápr. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a probléma hogy nem tudod észlelni ha valaki csak kihasználni akar... Pedig vannak rá jelek. elvárja hogy te keresd, ha nem keresed nem jelentkezik, ha közös programotok van nincsenek saját ötletei mit csináljatok, esetleg több embernek csapja a szelet. Nem tervez hosszútávra ilyesmik. Ezeket egyből ki lehet szúrni szerintem :) Ne magadon akarj változtatni csak figyelj oda jobban. Ne hagyd magad elvakítani. Próbálj meg a földön maradni
2013. ápr. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!