Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzak a fiúnál, mutassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak a fiúnál, mutassak ki valamit, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nemrég voltam kiránduláson. Már régebbről ismerem látásból, de most beszélgettem először vele normálisan. Nagyon jó fej, meg már legelőször megkaptuk a közös szintet, nekem nagyon megtetszett, hazafelé egy darabig ,,észrevétlenül,, fogta a kezemet, majd rádőlve aludtam. A baj, hogy nagyon jóban van az egyik barátnőmmel, és nem tudom, hogy járnak-e, de úgy vannak facen bejelölve egymásnak, hogy férj-feleség... Én nem merek rákérdezni, meg nem is tudom mit csináljak... A kirándulás folyamán sokszor volt, hogy közelebb kerültünk egymáshoz fizikailag is, de nem történt semmi... Én tényleg szeretném, hogy legyen valami, és úgy láttam, bár nem tudom, hogy ő sem fogadná ezt rosszul, de ott a barátnőm(aki nem annyira jó barátnő, hogy most erről beszéljünk, meg még meg se értené, tehát csak ilyen alkalmi), ha járnak, akkor nem nyúlhatom csak úgy le, mert akkor én lennék a legrosszabb, és tényleg nem tudom mit csináljak. Hogy nyissak a fiú felé, vagy lépjek egyáltalán? Megéri? Hogyan tudjam meg diszkréten, hogy járnak-e egyáltalán? Kérlek segítsetek! :S 16/L
2013. ápr. 11. 18:13
 1/9 anonim válasza:

Nos! Ha a kiránduláson tényleg fogta a kezedet akkor mindenképp kérdez rá, hogy járnak -e mondjuk kérdezd meg, hogy : -Figyu, amikor kirándulni voltunk.. és.. megfogtad a kezemet.. akkor... azt te komolyan gondoltad? Vagy csak alkalmi helyzet voltam neked?

És ha erre mondjuk azt válaszolja, hogy komolyan gondolta akkor szerintem nyíltam kérdezz rá ! :) hogy ha tényleg komolyan gondolta akkor miért jár a barátnőddel ?

Legrosszabb esetben is csak annyi lesz, hogy furán fog nézni rrád ! :) Minden rendben lesz! Remélem tudtam segíteni :)

2013. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Figyelj, szerintem kérdezd meg szimplán, hogy ami facen van bejelölve kapcsinak, az tényleg úgyvan-e.

Ha csak baromkodásból van kirakva, akkor beszélj a barátnõddel(ha jóban vagytok annyira...) hogy neki tetszik-e és akar-e valamit a pasitól.

Ha nem akkor tied a terep. Írj rá sokat, beszélgessetek. Keresd a társaságát (de ne nyomulj túlságosan).

Óvatosan közeledj hozzá... elõbb utóbb ha minden jólmegy akkor kialakul. Nemtudok jobbat mondani:D

2013. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a barátnődet, ha a srácot nem mered, de azért jobb lenne a fiúval tisztázni a helyzetet. Nem kell komolyan, csak úgy viccesen rákérdezel, hogy mellesleg láttad, és jaj de vicces, és hogy tényleg így van-e
2013. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a barátnőm túl gyanakvó, és véd mindenkit, aki a szorosabb baráti körébe tartozik... nem enged közéjük senkit... inkább teletömné a fejét mindennel, ha ő is ott lett volna a kiránduláson, tuti, hogy nem is beszélgethettem volna a fiúval... nagyon próbál mindenkit irányítani
2013. ápr. 13. 18:49
 5/9 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Szerintem simán kezdj el közeledni a sráchoz. Ha bármi komoly van közte és a barátnőd között, akkor úgyis kiderül időben.
2013. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
most már biztos, hogy járnak... megkérdeztem egy közeli ismerőstől... most mi legyen? :(
2013. ápr. 14. 11:20
 7/9 A kérdező kommentje:
most szakítottak, a lány meg akarja tartani a barátságot, a fiú többet akar. most mi legyen? :S
2013. ápr. 26. 19:22
 8/9 A kérdező kommentje:
szakítottak... a bnőm csak barátságot akar... a fiú többet... és most?
2013. ápr. 28. 12:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű szerintem. :/ Próbáld meg hanyagolni és lehet ekkor fog te rád igazán felfigyelni!

Én neked szurkolok! :)

21/L

2013. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!