Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy hülyeség ha azt gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeség ha azt gondolom megúszhatom a fájdalmat ha nem járok senkivel, csak laza kis találkozgatások lennének. Vagy előbb utóbb mindenkit utol ér a szerelmi bánat?

Figyelt kérdés
F19

2013. máj. 1. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nálam épp ilyenből alakult ki szerelem.. de egy ideig működik.. mondjuk volt olyan aki semmilyen érzelmet nem váltottki.17L
2013. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem a kapcsolat fáj

találkozgatsz valakivel és beleszeretsz akkor hogyan tovább?

hiába hogy laza találkozgatások,van hogy az embernek ennyi is elég

2013. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én estem már pofára ilyen "laza" találkozgatásoknál. Addig nem is volt gond amíg nem egy olyan férfival kezdtem el találkozgatni akibe közben bele is szerettem. Ő persze továbbra sem akart semmit tőlem a "megbeszélteken" túl. Ott ugyanúgy utolért a fájdalom.


23/N

2013. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erről most eszembe jutott a Bazi rossz Valentin-nap című film. Abban a főszereplőnek (aki nő) volt egy szerelmi filozófiája: 5 randi és vége. Azt gondolta így elkerülheti a kötődést, szakítást és fájdalmat. Persze aztán az lett a vége, hogy beleszeretett abba a férfiba akivel randizgatott.

A lényeg az, hogy igen, hülyeség ha azt gondolod megúszhatod a fájdalmat. Egyszer téged is utolér a szerelem és igen, utána lehet, hogy a szerelmi bánat. De, ha nem jársz senkivel esélyed sincs a boldogságra (amit a párkapcsolat és a másik fél nyújthat) vagy, ha nem ismerkedsz komoly szándékkal.

18/L

2013. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkét kérdésre igen a válasz.
2013. máj. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 moncsy21 válasza:
Ajándlom figyelmedbe a "bazi rossz valentin nap"cimű filmet és szerintem választ kapsz a kérdésedre. lehet hogy elkerül a szerelmi a bánat, de a szerelm nyújtotta örömöket is megvonod magadtól!Egy életed van, ragadj meg minden lehetőséget.
2013. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!