Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kidobtak, azt mondta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobtak, azt mondta nem illunk össze. Mindig bedurciztam vmi hulyesegen. Otthon ülő vagyok, magamba forduló, nincsenek barátaim. Ez igy nekem sem jo, szeretnek megváltozni es visszaszerezni őt! Hogy legyek nyíltabb es hogyan szerezhetnem vissza őt?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, kidobtak, azt mondta nem illunk össze. Szinte sosem volt jo kedvem, mindig bedurciztam vmi hulyesegen. Otthon ülő vagyok, magamba forduló, nincsenek barátaim. Ez igy nekem sem jo, szeretnek megváltozni, máshogy látni a világot, es vissza szerezni őt! 10 hónapig voltunk egyutt. Nem tudom ezt h tegyem, de amíg nincs bennem változás addig meg sem próbálom. Tudtok tanácsot adni hogyan legyek nyíltabb es hogyan szerezhetnem vissza őt?

2013. ápr. 26. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Járj el otthonról, barátkozz, legyél nyitottabb, legyél pozitívabb, ne durcizz be minden hülyeségen.

Apró lépésekben kezdd, de tudatosan pont az ellenkezőjét kell csinálni annak, mint amiről tudod, hogy rossz.


Ja, és ne akard a régit visszaszerezni, mert nem fog menni... nagyon kicsi rá az esély. De ez a viselkedés minden kapcsolatban gondot fog okozni!

2013. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legfőbb probléma itt,hogy otthon ülő típus vagy.Ezért durcizol be sok dolgon,és ezért nincsen sokszor jó kedved.Nem ér külső inger téged,csak a négy fal van.És ezért vezetted le a párodon a dolgokat,mert csak ő volt neked,túlságosan függtél tőle.Először is próbálj meg sokat mosolyogni,sportolj,az jó feszültség oldó,és jobb kedved is lesz tőle,na meg lefáradsz és nem fogsz annyit agyalni mindenen.Aztán legyél nyitottabb az emberekkel szemben.Buliznod kéne,ismerkedni,barátkozni.Én drukkolok!:)
2013. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok, lányban. 24/L

Merrefelé laksz? Lenne kedved ismerkedni?

2013. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is otthonülős vagyok, azzal a különbséggel, hogy nekem még 10 hónap, sőt 1 nap sem jött össze kapcsolatban.

26F

2013. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj köszi a tanácsot kedves vagy (2.) h drukkolsz.


Megfogadom!


3. Persze h lenne! Budapesti vagyok! Es még sosem találkoztam rokonlelekkel! Te hol laksz??

2013. ápr. 26. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én Zalaegerszegen :( De már megszoktam, hogy a rokonlelkek mindig az ország túlfelén laknak :(
2013. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!