Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem és teljesen összeomlo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem és teljesen összeomlottam miatta, de nem tudok sírni mégsem. Miért?

Figyelt kérdés
Csak azt érzem, hogy nyomja a lelkem és a szívem..szó szerint ránehezedik a súly, de nem tudom kisírni magamból. Mit tegyek, hogy kijöjjön? Muszáj valahogy megkönnyebbülnöm..

2013. ápr. 15. 21:11
1 2
 1/13 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Depresszió:


Tagadás-Alkudozás-Összeomlás-Szorongás-Elfogadás


Majd rádfog az jönni, csak kicsit később.

És nem lesz valami jó érzés.

2013. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy mi a bánatod, mert anélkül elég nehéz lenne válaszolni.
2013. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nézz meg sírós filmet pl . : Halgass a szívedre ! ettől tuti sírsz.. :)
2013. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem tudsz :?

nincs aki megvigasztaljon ?

2013. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Arra emlékeztet, amikor egy nagyon közeli családtagom meghalt. Megtudtam, hogy meghalt, és nem mozdultam. Nem sírtam, elteltek évek és nem sírtam. Ma már sírok, ha scak eszembe jut akkor is. Eljön az a pont, amikor felfogod, és feldolgozod. És akkor megkönnyebbülsz. DE ezt erőlteni nem lehet. Időre van szükséged.
2013. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én rontottam el.. és már rájöttem, teljes mértékben átérzem, mégis tanácstalan vagyok és bánt.. nem tudok sírni csak görcsöt érzek a hasamban és azt, hogy a lelkemre egy nagy teher nehezedik
2013. ápr. 15. 21:20
 7/13 anonim ***** válasza:
De mégis mit rontottál el?
2013. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem is vagyok a nagyon sírós fajta.. csak szenvedek, szenvedek, magamba roskadok, szar a kedvem, de ennyi
2013. ápr. 15. 21:24
 9/13 A kérdező kommentje:
#7. ez egy nagyon hosszú történet
2013. ápr. 15. 21:25
 10/13 anonim ***** válasza:
amit kihámoztam abból, amit írtál, szerintem ezt én is átéltem 18 évesen. hosszú, hosszú hónapok múltak el, mire picit is könnyebb lett. azt hittem belehalok. az idő segít, hidd el, az agyad és a lelked folyamatosan dolgozik, hogy napról napra jobban érezd magad. és ne aggódj! az én életembe 10 évvel később visszatért. nem vagyunk együtt, ennek több oka van, de nem szabadulunk egymástól.
2013. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!