Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam van? Jogosan haragszom rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van? Jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés
Nyugodtan lelehet hurrogni ha nincs igazam , tudni szeretném hogy csak én reagálom-e túl . Összevesztünk a barátommal ma délelőtt és azt mondta hogy ő bármit megtenne azért hogy mi kibéküljünk ha összevesztünk . Még a kapcsolatunk elején tényleg éreztem mert ha vita volt fogta magát hajnal 2kor és felsétált . Ma ahogy veszekedtünk mondtam neki hogy bárcsak olyan lenne mint régen erre mondta hogy ő ugyan olyan még mindíg bármit megtenne hogy mi kibéküljünk . Jöttek a rokonok mert szülinap van mondtam neki hogy mennem kell ő mondta hogy oké elmengy zuhizni leraktuk a telefont . Látta apa rajtam hogy baj van mondtam neki hogy vigyen el hozzájuk mondta hogy rendben . Felhívtam mondom szia otthon vagy igaz? erre mondta hogy nem itt vagyok egy haverommal mondom igen ? nem úgy volt hogy otthon leszel ? hát de igen ... annyira rosszul esett hogy ő inkább a haverjával van mint hogy inkább kibékülne azzal akiért állítólag bármit megtenne hogy kibéküljön . Mondtam neki hogy leakartam menni hozzá ( de ebbe az a poén hogy apa gyűlöli őt ) apával erre mondta hogy mennyek de mondom minek ha te inkább a haveroddal vagy mint hogy kibékülnél velem ... Annyira rosszul esett
2013. máj. 1. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy. Te mondtad, hogy dolgod van, menned kell, ő mégis mit tudott volna tenni? Csak nem pofátlankodik oda a családi banzájotokba. Akkor meg üljön otthon "büntiből"?
2013. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hívtam őt is hogy jöjjön de mondta hogy nincs kedve
2013. máj. 1. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát az is lehet, hogy azt gondolta úgysem tudtok találkozni mert családi programod van, ezért elment egy haverjához h lelket öntsön belé, hogy később beszélni tudjatok.


De az is lehet, hogy ha állandóan neki kellett ilyen gesztsokat tenni csak, akkor egyszerűen besokallt

2013. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apád utálja ne várd, hogy odamenjen önszántából
2013. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs!
2013. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hadd sarkítsam és egyszerűsítsem le, hogy hogyan működik ez:


- Szeretlek.

- Nem, nem szeretsz.

- De szeretlek.

- Nem, nem szeretsz, nem hiszem el.

- (Miért nem bízik bennem? Megvan! Megmutatom, hogy milyen lenne az, ha nem szeretném őt, hátha akkor már hinni fog nekem, amikor szeretem.)

...

- Látod, mondtam, hogy nem szeretsz, igazam volt.

- De hát csak megmutattam, hogy milyen az, amikor nem szeretlek, csak egy példa volt.

- Nem érdekel, ez fájt, és az, hogy ezt megcsináltad velem, bizonyítja, hogy nem szeretsz.


Szóval ilyen az, amikor érzelmi éretlen próbálnak fenntartani egy kapcsolatot, miközben valójában csak a saját érzelmi igényeiket próbálják kielégíteni a másik mellett, de ha két éhes ember közül egyik sem főz, akkor soha senki nem fog jól lakni.

2013. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és tényleg
2013. máj. 1. 18:03
 8/9 anonim ***** válasza:
ti nok barmit kepesek vagytok tulreagalni...
2013. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lehetséges
2013. máj. 1. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!