Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal, jogosan haragszom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ősszel volt a szülinapom. Előtte volt egy nagyon csúnya balhénk, ő nagyon megbántott én meg emiatt túl bunkó voltam vele. A lényeg hogy emiatt nem töltötte velem a szülinapomat, a barátjával volt... Sírva könyörögtem h jöjjön el hozzám, mert senki nem ér rá a barátaim közül sem, de nem jött... Azt mondta, nem érzi hogy most velem szeretne lenni... Bennem iszonyú mély nyomot hagyott, főleg hogy megígérte hogy bepótoljuk (amikor másnap látszólag megbánta, főleg a kisírt szemeim láttán) ,de nem történt meg. Állati picinek éreztem magam, hogy 20-on felül még mindig nincs olyan életem, h legalább csak egy ember megigyon velem egy narancslevet legalább. Pedig nem vagyok rossz ember. Sokat tanulok, segítek mindenkinek akinek tudok, nem gondoltam hogy ennyire nem értékel senki. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben.

Megbeszéltük, hogy megnyugszik a lelkem valamelyest , ha az ő szülinapján ő sem megy sehová. Megígérte, azt mondta, hogy ha ez kell ahhoz hogy túl tudjak lépni a dolgon, akkor persze... Ehhez képest kitaláltam, hogy majd várom a melóhelye előtt, sütivel meg progit szerveztem volna neki, mert egy kapcsolat nem működik szerintem úgy hogy örökké bántjuk egymást, stb. Erre most kiderült, hogy estére programot szerveznek a kollégákkal, de nem az ő szülinapját ünneplik, csak úgy elmennek iszogatni...

Nagyon megbántott hogy nem tartotta be az ígéretét. Szakításon gondolkozom, nehéz így bízni benne.

Vélemény? Mit tennétek?


2011. júl. 4. 23:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
szerintem semmi okod a szakításra.....próbáldmeg vele tisztázni biztos van valami ésszerű magyarázat...hameg nincs akkor dobd......
2011. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ez sokmindentől függ:

- mióta vagytok együtt

- mennyire szereted (mennyi ideig akarsz még vele lenni ideális esetben)

- mennyire foglalkozott ő veled a kapcsolatotok alatt

- mennyire foglalkoztál vele a kapcsolatotok alatt

- nem nagyon írtad,h miért volt balhétok

- stb


"Előtte volt egy nagyon csúnya balhénk, ő nagyon megbántott én meg emiatt túl bunkó voltam vele"

A fiúk nem szeretik a balhés lányokat. Ha egy olyan dologgal bántott meg téged ami szerinte nem bántó, akkor basszus nem tisztáztátok az elején,h mit szabad és mit nem. Ez esetben tegyétek meg, és ha nem tudtok megegyezni, akkor szakítani kell.


Mivel nem lehet tudni,h mivel bántott meg téged, és te mivel bántottad meg őt válaszul, ezért nem lehet semmi értelmes választ adni. Gyanítom,h egy kicsit sáros vagy a dologban, ha ilyen szolidan nyilatkozol, és csak a párod hibáit sorolod. Nem szégyen, ha hibáztál. Az a szégyen ha nem vallod be. Ha ő (is) hibázott, akkor neki is be kell vallania, és bocsánatot kérni. Ha te (is) hibáztál, akkor neked is bocsánatot kell kérned. Ha ő ezt nem teszi meg, akkor szerintem bekaphatja. Ha te ezt nem teszed meg, akkor meg te kaphatod be. Jegyezzétek már meg végre: "egy kapcsolatban minden közös". Ha az egyik fél nem akar közösködni, az azt jelenti,h nem akarja igazán a kapcsolatot.


Nagyon szívesen mondanám azt,h egy szemét pronyó mert így megbántott téged, de mivel nem ismerem a körülményeket, ezért nem tudom,h ez így igaz-e.


"Állati picinek éreztem magam, hogy 20-on felül még mindig nincs olyan életem, h legalább csak egy ember megigyon velem egy narancslevet legalább"

Ezt meg nem értem mit akarsz ezzel mondani



"Szakításon gondolkozom, nehéz így bízni benne. "

Ha tényleg nem bízol benne, ÉS SZERINTED JOGOSAN, akkor beszéld meg vele, és ha nem hajlandó kompromisszumokra, akkor igen szakítani kell, mert csak szenvedés és veszekedés lesz az egész. Én már sajna tudom.

2011. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi volt az, amivel megbantott?
2011. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bonyolult kapcsolat a minék. Több mint 1,5 éve mikor összejöttünk, problémái voltak. Nem állt, 2 lökés után elment. EZ 1 éven át ment!!! Pszichológushoz jártunk, stbstb, nagyon megviselt engem is az egész, meg őt is, de azt éreztem hogy jobban szeretem annál, minthogy emiatt elhagyjam. Hozzátenném,sokszor nem tudott úgy közeledni sem hozzám, hogy nőnek érezhessem magam, mert ilyen téren nem volt önbizalma.

Egy bulin nagyon részeg volt, és odament egy lányhoz, hogy "szia cica". A csaj nyilván elhúzott, így nem történt semmi, de nem a páromon múlt. Én ezt premier plánban néztem végig, mellette álltam!!! És bocsánatot sem kért egész buli alatt. Összedőlt bennem egy világ, hogy kínlódok vele, kitartok mellette, segítek , és akkor ez a "hála". A buliban nem akartam balhézni. Hazafelé megkérdeztem hogy mi volt ez... Annyit mondott, hogy ne parázzak, nem ment oda a csaj. Na és erre elhordtam mindennek, gyorstüzelő sz.rnak, és elküldtem a k. anyjába is. Ezt a mondatot senkinek nem mondtam még ki, de itt valahogy már nem az eszem vezérelt. Ezen ő megsértődött és sarkon forult. Eltelt egy hét a szülinapomig, úgy tűnt h. kb mindketten túl vunk vmennyire az eseményeken, de mégsem jött

2011. júl. 4. 23:53
 5/11 anonim ***** válasza:
jajj, szivecském.. hagyd ott ezt a pasit, nem lesz jobb.. tapasztalat..
2011. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ő kérdezte mivel tudnék átlendülni a szülinap dolgon, mivel elég visszatérő motívum volt a nézeteltéréseknél, és feszkót keltett. Mondtam hogy jövőre majd másképp lesz, remélem, addig is annyit kérnék hogy ne menjen sehová az ő szülinapján. Neki mindig hatalmas bulikat szerveznek, és mondtam hogy nem tudnék most részt venni ezen mosolyogva. Megígérte... És most mégis szervezkedik, csak hát ugye ez egy "szimpla baráti buli, nem az ő szülinapja". A legjobb ebben az, hogy direkt mondtam neki, hogy ne próbáljon meg ilyesmikkel kibújni alóla. Lehet hogy gyerekes dolog hogy engem megnyugtatna ha ő is otthon ülne a szülinapján, de ez van... Pár napja éreztem hogy csak nem kellene le se sz.rni, meglepit akartam neki , de hát ezek szerint hülye vagyok. Ígért valamit, miért nem tartja be? Mással is így lesz? :(
2011. júl. 4. 23:59
 7/11 anonim válasza:
48%

Hát akkor nagyon ügyes vagy,h elküldted a k. anyjába.

Az ilyen hiú p.cs.k oda valók vissza az anyjukba.

Ha tényleg fontosabb volt ő neked mint a szex, akkor aranyba kellett volna,h foglalja a neved és minden délben hozzád imádkoznia.

Erre meg leissza magát és csajozik...


Őszintén sajnálom,h így megbántottak téged!

De az általad leírtak alapján ezt semmi értelme nincs folytatni a kapcsolatot kedves kislány...


Ha nekem lenne egy ilyen odaadó barátnőm mint te, akkor jobban megbecsülném az biztos!

2011. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pont mi is másfél éve jártunk a barátommal. A névnapomat simán elfelejtette, sőt még bunkózott is velem aznap, és amikor idegességemben szóltam, hogy mi is van azon a napon, még én voltam a bunkó. Jött az ő születésnapja, elmentem hozzá (egy városban laktunk), kedveskedtem neki, aztán nem sokkal utána az én születésnapom volt, de egész nap se kép se hang. Vártam egész nap, hogy szóljon, hogy jön vagy hogy találkozzunk egy fél órára, de nem. A születésnapom utáni napon eljött, és amikor megkérdeztem, miért nem jött előző nap, azt mondta, hogy azért, mert nagyon meleg volt. Gesztusokra vágytam csak pedig, nem nagy ajándékokra. Aznap szakítottam is, szerintem a saját érdekedben tedd te is ezt.
2011. júl. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az én exem nem jött el a ballagásomra, mert dolgozott, de még az az utáni kis kaja-piára se, ami volt nálunk, mondván h nem tudta, mert nem birt felhivni mert a szomszéd elvágta a telefondrótot, meg egy ballagás amugy se fontos..
2011. júl. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szép történetek :S

Tudom hogy akkor szakítanom kellett volna vele, de nem tettem. És fura, azóta nagyon odaadó, figyelmes, jó a szex!!! Szóval minden happy. Csak most hogy ő mégis menne bulizni este... Nekem az ígéretek nagyon fontosak, és ezek után nem tudom hogy bízzak benne.

2011. júl. 5. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!