Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a mai férfiak meneküln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a mai férfiak menekülnek a gyerekvállalástól?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztalom hogy 30+-os pasik is, talán amiatt, hogy szeretnének élni még, menekülnek a gyerekvállalástól. Sokszor együtt élnek több évet a párok a nő már szeretne gyereket, mondja is a párjának, de a pasi hallani se akar róla és menekül a gyerekvállalástól.
2013. máj. 1. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sztem inkább a nőkre jellemző ez.
2013. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Legalább annyi nőt ismerek, aki nem akar gyereket, mint férfit.


Egyébként az átlag pasi azért nem forszírozza ezt, mert

A/ a nője és a fél családja folyton ezzel cseszteti, így még ha egyébként akar is gyereket, rossz érzései lesznek ezzel kapcsolatban


B/ Egy Férfi szereti, ha ebben neki is abszolút döntési joga van, ha részt vehet majd a családi életben, helyt tud állni anyagilag is.

Manapság abszolút elvárás (és ez nem is baj), hogy a férfi eltartsa a kisgyerekes anyukát és aztán otthon is teljesítsen gyereknevelésben, pelenkázásban, anyuka lelkének karbantartásában. Ez hatalmas vállalás és amíg nem áll meg a lábán a férfi önbizalom és anyagiak tekintetében is, addig nem szívesen vág bele ilyesmibe.

2013. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sokan így vannak biztos, de nem mindenki. Én már szeretnék családot, de mivel már megint egyedülálló lettem, és a megfelelő anyagi körülmények sem adottak, nem lehetséges. Egyéb esetben már biztos, hogy lenne gyerekem.


28/F

2013. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Az evolúció szerint az emberi egyed életének 2 célja van: én és fajfenntartás.

Tehát ha van fedél a feje felett, meg van mit enni, egy 30 éves pasiban is fel kéne már élednie a vágynak a gyermek iránt.

Ha nem, akkor evolúciós selejt, szerintem az ilyennel nem kell foglalkozni.

Én 27 évesen jöttem össze a férjemmel. 29 évesen jegyeztük el egymást, és én megkérdeztem tőle, hogy mi a helyzet a gyermekvállalással. Ő azt mondta, hogy egyelőre nem akar még, de pár év múlva igen. Ebbe bele is nyugodtam, esküvő után azt mondta, csak rajtam múlik, hogy mikor vágunk bele.

Ha eljegyzéskor azt mondta volna, hogy neki soha egyáltalán nem kell gyerek, akkor nemet mondtam volna.

2013. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy attól a nőtől nem akar. 30 felett már érdemes ezen elgondolkodni. Ha anyagilag rendben van a dolog, akkor valószínűleg nem azzal a nővel akarja leélni az életét.
2013. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Inkább a biológia órát ketyegtető nőktől menekülnek.
2013. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy egyáltalán nem akar, attól még nem egy selejt. Rengeteg cél van az életben, nem csak az, hogy gyereke legyen. Valaki nem is szereti a gyerekeket, és? Attól még nem rosszabb ember, mit a többi.
2013. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a selejt, aki minden áron szaporodni akar, átgázolva mindenen és mindenkin, leszarván azt hogy megfelelőek-e a körülmények vagy hogy az épp kéznél lévő férfi akarja-e. Inkább lenne több gyerektelen, de valamit elért felnőtt, mint szar családba született, jövő nélküli gyerek, csak mert anyu biológiai órája ketyegett. Ez az evolúció duma meg nagyon rossz, az ember igazán használhatná már végre valamire az agyát, ha már egyszer kiemelkedett az állatvilágból, és ne ilyesmire fogja ha félrekefél mert a másik nő melle nagyobb, vagy mert "jaj elmúltam 25, szaporodnom kell". Na ez a selejt.
2013. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nálam az "élni" az azt jelenti, hogy boldognak lenni. A boldogság a párkapcsolatot, majd a házasságot és a gyerekvállalást jelenti.
2013. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy mindenkinek mást jelent a boldogság :)
2013. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!