Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem mindennél jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsóka46 kérdése:

Szeretem mindennél jobban, mégis úgy érzem h menekülnék. Miért?

Figyelt kérdés

lassan 3 éve vagyok együtt párommal minden rendbe, komolyabb veszekedésünk se volt, minden rendben van. Az ágyban is minden jó, jól érzem magam vele. De egyre jobban érzem azt h menekülnék a kapcsolatból. Nem értem hogy ez miért van. mikor itthon van velem nincs semmi gond. De ha nincs velem már ezek a gondolatok kavarognak a fejemben. mind ketten 20 évesek vagyunk, ő lassan arra készül h megkéri a kezem.

Nem tudom miért van ez.. pedig minden nagyon jó még is vmi hiányt érzek. Amit annak tudok be, hogy azóta mióta együtt vagyunk nemnagyon sikerült kikapcsolódnom.. ő nemszeret kimozdulni, én meg mennék de ő meg nem akarja.


2012. szept. 27. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
mert még élni akarsz.
2012. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyet értek az első kommentelővel.
2012. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De akkor miért nem mentél barátnőkkel bulizni? Vagy akármit csinálni, ami érdekel, nem tudom bulizásra gondoltál-e.

Nem vagytok összenőve, ha van olyan program amit te szeretesz de a barátod nem, akkor elmész, és kész.

2012. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Élni a párod mellett is tudsz. Fel kell frissíteni a kapcsolatot, befásultatok, unalmas, nincs újdonság. Meg kell próbálni kinyitni az ablakot, hogy a friss levegőn felizzon a parázs.
2012. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én élnék mellette, de már belefásultam h ha közlöm vele h én most ezzel meg ezzel a személlyel elmegyek xy helyre akkor húzza érte a száját h én mért megyek el bárhova is..
2012. szept. 27. 16:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem már vele, akkor olyan 1-2 hétig eljött velem sétálni hétvégente és ennyi utána megint h neki nincs kedve..(mert a gépet kell vernie reggeltől estig)
2012. szept. 27. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Kötelékfóbia.

Kezeltesd, és ne fűzd túl szorosra a kapcsolatot!

2014. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!