Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti járnátok olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok olyannal, akinek rossz jegyei vannak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nem ostoba,hanem szimplán lusta,vagy valami más okból kifolyólag.Titeket ez zavarna?Vagy szóba sem jöhet?

2013. máj. 1. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Hanyadikos vagy? Másodikos? Csak nehogy fekete pontot kapjon...
2013. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Azért ennek is vannak fokozatai, illetve azért elég sokat elárul az emberről, hogyha rosszul tanul.


Ha már a középiskolás kötelességét lusta teljesíteni, akkor az élet más területeire felé is ennyi érdeklődést mutat? Értem én, hogy ne bukjon megy, ne csak kettese legyen.


Nem úgy emlékszem, hogy nagy erőfeszítés lett volna 3-ast szerezni bármiből is.


Egyetemen/Főiskolán már más a helyzet. Ott már annyira nem gáz a 2-es, de azért ne azok domináljanak.

2013. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Manapság a lányok nagy százaléka olyanra bukik agyilag akiknek még a 8 általánosa sincs meg ..(holott ezt tagadják,de mégis velük jönnek össze..) Tehát nem hiszem, hogy akadályba ütköznél...
2013. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha örökre tervezed vele akkor lehet.Bár attól hogy rosszak a jegyei még lehet később sikeres.De jó hogy nem az alapján döntöd el,hogy éppen hányast hoz.Ha ez ennyire számít akkor keress egy strébert csak lehet,hogy azzal a tanuláson kívül nem fogsz mást csinálni
2013. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem házasságra készülök vele, hogy számítana milyen a tanulmánya, szóval engem nem zavar. De azért jó ha nem bukik meg állandóan. Az már jobban zavar, mintha csak szimplán rosszak a jegyei.
2013. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gimisként zavart volna, mert ott annyira alap dolgokat tanítanak, aki azt nem képes megtanulni, az mit igen? No meg a hozzáállásáról is sokat elmond. Meg amúgy is, én igénylem, hogy a pasim okosabb legyen, és gimiben talán egyszer volt csak 4.8 alatti átlagom.


Egyetemen már más a helyzet. Emlékszem, amikor valamelyik exem indexe a kezembe került, és teljesen megdöbbentett, hogy tele van kettesekkel. Ő meg magyarázta, hogy bme infón a kettes nem rossz jegy. De nem értettem meg, amíg nem jártam én is oda. Azóta ezt a kérdést máshogy kezelem, mert hatalmas különbség van egyetem és egyetem között.

2013. máj. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Intelligens lányként elvárom, hogy a párom is művelt legyen.
2013. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat!
2013. máj. 2. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Én se vagyok mindenből jó. Matek, kémia, fizika meg hasonlók nekem is kettes. :S Arról meg nem én tehetek, hogy nem értem. Szóval engem nem zavarna :)
2013. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!