Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak emiatt a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak emiatt a barátommal?

Figyelt kérdés
A barátom mindent elárul a haverjainak. Most nem fejteném ki hogy mit, de elég sok mindent tudnak rólam. Még nem feküdtem le vele, de ezek után nem tudom hogy bízhatnék meg benne.
2013. máj. 2. 09:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A bizalom hiánya miatt egyértelműen igen.
2013. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel azt is kinézem már belőle hogy elárulná hogy az ágyba mit csinálunk.
2013. máj. 2. 09:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Férfiak többsége szeret kérkedni! Meg haverokkal megdumálni dolgokat törődj bele!
2013. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Normális pasi ilyet nem csinál,gyerekesnek tűnik.Hagyd ott.
2013. máj. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Az alap...ne mar h te nem meseled el a b noidenek v nem meselned el meg nem szokasotok beszelgetni h huuu neki mekkora milyen az agyba na meg stb leeeeeeccccives!!!!!!!! 24 F
2013. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig azon agyalnál a későbbiekben, hogy miket mondott el nekik, ez megmérgezné a kapcsolatot. Vagy megbszéled ezt vele, és megpróbálsz bízni benne.
2013. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mind a két oldalon vannak ilyenek, hát így elég érdekes, mert a bizalom az el fog szállni, szóval Te tudod mit teszel?

amúgy hogyan is jöttél rá erre az egészre? tán ők is fecsegnek? N

2013. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Onnan tudom az egyik haverja mondott rólam olyat amiről a barátomnak beszéltem.
2013. máj. 2. 10:00
 9/13 A kérdező kommentje:
De azt nem fejteném ki hogy mit mondott.
2013. máj. 2. 10:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, hogy tényleg szokott-e kibeszélni a barátainak, ha nem a válasza-> még hazug is...


Ha igent mond, kérdezd meg, hogy miket,és próbáld megbeszélni vele, hogy neked nagyon rossz az, hogy más fiúk is tudják azt, amit te csak neki mondtál, és így nem bízol benne.

Erre beijed, az biztos.


Én ezt csinálnám, és aztán döntenék.Ha folytatja akkor egyértelmű, hogy szakítanék.

2013. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!