Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belém szeretett egy tipikusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett egy tipikusan kapcsolatra alkalmatlan srác, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos én is belé szerettem, ez nem igazán könnyíti meg a helyzetemet...

Tudom, hogy ő olyan típus, aki nem vágyik semmiféle elköteleződésre (mondjuk én is ilyen vagyok nőben... annak ellenére, hogy volt már több éves kapcsolatom is, nem tudom átadni magam senkinek... elvárom, hogy a másik hagyja, hogy az életének minden részletében ott legyek, de én a saját dolgaimat szeretem csak magamnak megtartani, nem akarom bevonni a hobbijaimba, haverjaimhoz...stb, tehát én se vagyok az a kapcsolatba való típus).

Az a szerencsétlenség történt velünk, hogy már fél éve kerülgetjük egymást, akármikor találkozunk, akár csak véletlen is, onnantól legalább egy 10 órát tuti együtt töltünk, mert nem igazán tudunk elszakadni egymástól, vannak megbeszélt randijaink is, minden nap keres, írogat, felhív, órákon át chat-elünk is... szóval eléggé csak egymással foglalkozunk, de én úgy érzem, hogy nem lennék képes olyan emberrel együtt lenni, aki olyan mint én. Mellém olyan típus való, amit már írtam fentebb, hogy jobban azt akarja, hogy az élete része legyek. Viszont tudom, hogy ő is belém szeretett, eléggé nagy szenvedély van köztünk, emellett viszont nagyon gyengéden bánik velem,...valahogy minden téren teljesen kikészít, annyira olyan, amilyenre vágyom, de közben mégse akarom, hogy ezt kapcsolatnak nevezzük.

Mégis mit lehet ilyenkor tenni?

21L


2013. máj. 2. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vedd már egy kicsit lazábban az életet.
2013. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mission impossible. A nőknek megfelelni lehetetlen b@ssza meg a nagytalpú qrva iste naz eget :D
2013. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele, amikor jól esik, és úgy ahogy jól esik, és annyiszor ahányszor jól esik, közben pedig tegyétek azt, ami jól esik. Ezt pedig ne nevezd el sehogy. Koncentrálj arra a pillanatra, amikor vele vagy!
2013. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Így van, nem kell semminek se nevezni! Csak találkozgassatok és érezzétek jól magatokat!
2013. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus joy és társai által kinevelt szinli ribanc vagy,aztán miután végigment rajtad fél budapest, 35 évesen kiégve már egy ölelésnek is örülnél..
2013. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Na ez a baj veletek, nőkkel.

A rámenős, szexmániákus pasi nem kellett. Akkor most kapol egy olyat akit a szex nem különösebben érdekel, és nem lóg a nyakadon naphosszat. Mostmár tűrd őt el, mert könnyen még rosszabbat kaphatsz helyette!

2013. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jézusom, miről beszéltek?

Két sráccal feküdtem le egész életemben, volt egy 3 és fél éves kapcsolatom és egy egy éves. Nem voltak szexmániás őrültek, ideális barátok voltak teljesen, de sajnos fel kellett ismernem a tényt, hogy én nem tudok olyan ideális barátnő lenni, mint ők. Csak ők a szerelemtől nem láttak tisztán, és hiába hangsúlyoztam bárhogy, hogy mik a bajok velem, és hogy szeretnék változni, nem akartak ebben segíteni, csak azt mondták, hogy őket cseppet sem zavarják ezek a dolgok.

Én viszont nem éreztem korrektnek, hogy úgy viselkedjek a kapcsolatban mint valami kis elkényeztetett királynő, ezért szakítottam mindkét alkalommal. A lelkiismeretem ezt nem bírta.

Pedig mind a kétszer szerelmes voltam még a szakításnál, de muszáj volt meglépnem, mert tényleg nem voltam korrekt.

2013. máj. 2. 14:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nem tud eladó lucfenyőt?
2013. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Össze vissza beszélsz,szerintem magad sem tudod mit akarsz pontosan. Az pedig nem kapcsolat,ha titkolsz dolgokat. Persze legyenek titkaid,de mértékkel.

A többit tartom,amit írtam.

2013. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mit titkolok?

Azt írtam pont, hogy elmondtam mindig, hogy mi a bajom, és hogyan szeretnék változtatni... ezt nem nevezném titoknak.

Csak tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy jó barátnő típus, és szeretnék az lenni.

De amúgy most nem ez a kérdés lényege.

2013. máj. 2. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!