Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem küzdenek a fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem küzdenek a fiúk a lányokért ha elvileg szeretik őket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Felesleges küzdeni ha nem kellesz a lánynak.
2013. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha a lány is szereti a fiút, akkor nem kell érte küzdeni. Ha nem szereti, akkor meg menjen a francba.
2013. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Azért küzdök, akiért van értelme. Sokan jogosan nem küzdenek, mert úgyis elutasítás a vége.
2013. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem vagyunk mazochisták, kerüljük a kudarcot, a visszautasítást. (Aki nem kerüli, na azt kerüld el messzire, mert azt csak a puncid érdekli meg a saját egója. ;) ) Ezért folyamatosan értelmezzük a lány viselkedését, és ha olyan jeleket küld, ami arra utal, hogy nem érdemes próbálkozni (vagy csak értelmezhető így is, ha kétértelmű is), akkor inkább nem játszunk a tűzzel.


Szóval valószínűleg nem küldesz neki jeleket, vagy olyan jeleket küldesz, ami alapján úgy látja, hogy nem érdemes közeledni feléd.


Ha jót akarsz, nagyon gyorsan szokjál le erről a "küzdjön meg értem"-ről, mert csak szenvedés vár rád, aki ugyanis tényleges nekiáll küzdeni érted, na azzal nem leszel boldog. (Mivel ha nem érdekli a kudarc lehetősége, a te érzéseid sem érdeklik, ami előbb-utóbb ki fog bukni, épp amikor a legsérülékenyebb vagy. Egy század ezrelék esélye van csak annak, hogy nem ezért nem érdekli a kudarc, hanem mert érzelmileg tökéletesen szabad, ezt tehát lényegében kizárhatod.)

2013. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Mert manapság az emberek a könnyen kaphatóra hajtanak. A fiúk is. A legszebb, hogy meg is ideologizálják.


Érdekes, értem tudott küzdeni a párom. Én pedig ezt borzasztóan értékelem :)

2013. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
5. Ha értékelik az erőt ad, ha semmibe veszik, akkor nem érdemes küzdeni. De ettől még nem fogok rámenni a könnyen kaphatóra. Általánosítasz ami buta dolog.
2013. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

Amelyik csaj elvárja, hogy küzdjek érte, egy fellengzős pitsa. Küzdjön érte a mellrák!

Nekem normális társra van szükségem, nem egy idiótára.

2013. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hogy érted ezt a küzdelmet? Ha egy lánynak nem kell a fiú, akkor nem kell, mit ugráljon? Én nem is szerettem soha az ilyet. Ha valakinek megmondtam, hogy nem lesz köztünk semmi, akkor kifejezetten utáltam, ha még utána erőszakoskodott.


Megint más téma, ha úgy érted, hogy egy megromlott, de helyrehozható kapcsolatban küzdjön a szerelméért, vagy a kapcsolatot megnehezítő külső körülményeket próbálja meg leküzdeni.

2013. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Sok mai csaj viselkedésének köszönhetően,akik megengedték és szinte sugallták nekik,hogy kényelmessé,pudinggá,illetve elszállt,flegma f@szkalappá váljon némelyik.Gondolok itt arra,hogy sok nő nyomult,hogy az udvarlást nem igényelte,hogy vevő volt a flegma stílusra,etc.Ez nagyrészt ennek tudható be.
2013. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert általában egy csaj dönti el hogy lessz e valami vagy sem !!! ma már az udvarlás kezd ki kopni.
2013. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!