Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom túl? Ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl? Ha nem akkor hogyan és mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy fiú, ( az eddigi kb 9,5 évben amióta egy osztályba járunk beszéltünk kb 20 mondatot... ) akivel eddig nem nagyon foglalkoztunk egymással, de kb félévtől egyre többet "beszélünk" ( németen, meg angolon hülyéskedünk). Először azt hittem, hogy csak unatkozik, aztán nincs jobb ötlete, h kivel töltse el az órát, de aztán amikor csak tehette mellém ült angolon ( bnöm mellett is ugyan úgy volt hely , s egyre többet "beszélgettünk", hülyülünk, szokott rajzolni a padomra, füzetembe, néha ( egyik nap többször, másikon kevesebbszer ) olyan mintha "véletlenül" ért volna hozzám ( de közben elfekszik a padon, pont úgy, h hozzám érjen ), meg mintha keresné az ilyen "véletlenül értem csak hozzád" szituációkat, meg néha látom a szemem sarkából, h (amikor mellém ült ) mintha nézne, néha "szemezünk" is ( kb 1-4 mp-ig egymás szemébe "bámulunk"), meg néha csak úgy oda jön hülyülni is...

Kb. 5-6 hete egyre gyakrabban gondolok rá, meg h pl milyen édi volt amikor mellém ült, meg stb.

Szerintetek csak én reagálom túl a helyzetet? ( nem én vagyok az osztályban a legnépszerübb lány, de a többiek szerint tök jó alakom van, avagy kövér sem vagyok! ) Vagy ha tényleg akar tőlem valamit, akkor ezek jelek erre? Vagy tényleg csak hülyülni akar velem, s én reagálom túl az egészet? ( még sose volt barátom ( na jó, az oviban volt "barátom", de az ugye nem számít :P ) S mit csináljak h észrevegye, h elkeztem máshogy gondolni rá, mint egy jófej osztály társra?

Uccsó kérdésnek: az első szerelemnek tényleg majdnem mindig vége lesz?

17L


2013. máj. 2. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

"az első szerelemnek tényleg majdnem mindig vége lesz?"

Majdnem mindig. Vannak szerencsés esetek, és szerintem ha valaki a szerelmével van, pont annak érzi magát, nem gondol arra, hogy talán mégsem ők azok a bizonyos kivételek. :)Na meg szerencsétől is függ: általában azért ér véget, mert túl fiatalon kezdődik, vagy kiderül, hogy mégse passzolnak össze. Valaki meg elsőre a bilibe nyúl :P


Szerintem amúgy tetszel neki. :)

2013. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Huha...ez alapján szerintem tetszel neki.. Ha az első szerelmet ápolják akkor nem lesz vége, de általában vége szokott lenni!
2013. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!