Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl, vagy igazam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, vagy igazam van? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt a párommal, ő itt volt amikor az én szüleimnek szülinapja volt, és a szüleim ezt szerették is volna. Ma tartják az ő anyukája szülinapját, és meg sem fordult a fejében sem neki sem a családjának, hogy meghívjanak, pedig nem vagyok rosszba a családdal. Ő nem is érti, hogy mi a bajom.. szerintetek igazam van?
2013. márc. 3. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
a te anyukád szülinapján nem ő akart részt venni, hanem meghívtátok, ezért nem lehet összehasonlítani a kettőt, ha egyébként elhív magukhoz, akkor szerintem nincs igazad
2013. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem túlreagálod, simán lehet, hogy a családban nem szoktak vendégeket hívni, kicsit lehet maguknak valók. És ezt úgy mondom, hogy az én családom is ilyen, sőt én magam is olyan lettem, hogy nem szívesen járok vendégségbe, mindig nyűgnek érzem magam.

Nem ezen múlik, hogy szeret e vagy nem :)

2013. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az nem is kérdés, hogy szeret vagy sem. Hiszen azt tudom, hogy imád. :)

Most ez a gesztus esik rosszul nekem, és nem hívtuk meg külön apa-anya szülinapjára, hanem egyszerűen úgy alakult, hogy itt volt, és ennek örültek..

Amúgy szoktam náluk lenni, de nem sokat, inkább ő itt, és ez is rossz kicsit nekem. De hát ő panelben, én meg kertes házban lakom, szóval itt azért sokkal jobb lenni.

2013. márc. 3. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség ezen problémázni.
2013. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!