Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jó egy kapcsolat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó egy kapcsolat ha minden nap sirunk?

Figyelt kérdés
Barátom azt mondja nagyon szeret, soha nem akar elvisziteni, de szinte minden nap sir/sirunk valamiért. (ha együtt vagyunk általában egész nap összebujva fekszünk az ágyba, ez a fö program) Fél hogy megunom meg mondogatja magára hogy hülye meg hogy én nem hiszek neki és elhagyom. Közbe nem. De szerintetek egészséges egy ilyen kapcsolat? Vélemények? Fél éve vagyunk együtt.

2013. máj. 2. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Kitti, te vagy az?
2013. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem egészséges. Ezért nem szabad önbizalomhiányos emberrel kezdeni.
2013. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez baromira unalmas lenne, de ti tudjátok.
2013. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha nektek így jó...

mindenkinek más a megfelelő, vadidegenek nem tudják helyettetek eldönteni, hogy miben érzitek jól magatokat, nem is kell rájuk hagyatkozni

nekem is volt ilyen kapcsolatom, mondjuk újra nem kéne, dehát én nem Te vagyok :D

2013. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj neki önbizalmat adni, vagy valami, hátha segít. Tehát ismerősök előtt, tegyél rá pozitív megjegyzéseke, vagy valami. Amikor beszélgettek, figyelj rá úgy, hogy érezze, tehát ne unottan. Ha mondd valamit, ami pozitív és ő érte el, dicsérd meg. Gondolom fiatal, volt valami az életében, ami miatt ilyen, esetleg a szülei válása. Ha szereted, maradj vele szerintem. Manapság mindenki mást keresne, mert az könnyebb, de lehet, hogy egy gyökér csávót fognál ki, a mostani meg nem csal meg legalább!
2013. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél éve ezt csináljátok? Tejóég. Mozduljatok már ki, mert így tényleg meg fogjátok unni egymást.
2013. máj. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég unalmas lehet minden nap. Szerintem a srácnak segítség kell, mert nincs minden rendben a fejével. Le van blokkolva. Tényleg nagyon önbizalom hiányos lehet. Keressetek szakembert.
2013. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!