Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy pasinak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasinak olyan utalásokat tenni, amitől észreveszi magát és egy kicsit megembereli magát?

Figyelt kérdés
Nem akarom megváltoztatni, nagyon szeretem őt, de néha nagyon gyerekes tud lenni, és szinte egy olyan dolgot sem szeret, amit tipikusan csak pasik szoktak csinálni.

2013. máj. 2. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ő jobban tudja, hogy mit akar és mit nem akar csinál.ni
2013. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Nem akarom megváltoztatni, de..."

Ezek szerint mégis. Egyébként nem értem, hogy miért baj az, hogy nem szereti azt, amit a tipikus pasik? Én spec örülnék, ha hétvégente nem kéne meccset nézni.

Minden férfi, sőt minden ember gyerekes néha! Mi ezzel a baj? Ha nem lennénk azok, elég unalmas lenne az élet. 26N

2013. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pl: nem tud szerelni, nő létemre nekem kell megcsinálni
2013. máj. 2. 18:23
 4/11 anonim ***** válasza:
hívsz szerelőt, világvége
2013. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nincs nekem arra pénzem
2013. máj. 2. 18:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem tud szerelni, attól, hogy szóvá teszed, nem fog megtanulni, csak még jobban frusztrálja, hogy "férfiatlan".

Vannak olyan emberek, akik félnek hozzányúlni bármihez... egyébként ha nem tud szerelni, akkor hívjon ő szerelőt, és fizesse is ki...

2013. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én párom se tud szerelni, általában vagy megcsinálom én (ha tudom), vagy hív ismerőst/szakembert, valakit aki megcsinálja. Először én is csodálkoztam rajta, hogy még egy polcot se tud felrakni, de megszoktam. Tojok rá, hogy nem ért a fúróhoz, nem azért szeretem! Én különben is szeretem az ilyen dolgokat, úgyhogy szívesen megcsinálom helyette. Ő viszont istenien főz, úgyhogy kiegészítjük egymást. :) 26N
2013. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem is akarom neki szóvá tenni, eddig sem tettem
2013. máj. 2. 18:54
 9/11 anonim ***** válasza:
A pasiknak nem érdemes utalásokat tenni,sem célozni,mert nem szeretik,és nem is értik mindig.Kerek perec meg kell mondani mi a gond,és ennyi!Tök egyszerű az egész.:D
2013. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddig válaszokat, nagyon hasznosak :)
2013. máj. 2. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!