Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van erre megoldás? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre megoldás? Ti mit tennétek, hagynátok magatokat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel úgy jöttem össze,hogy az első randin megmondtam,hogy van valakim.Akkoriban volt pár hónapja.Aztán telt az idő,de nem hagytam ott az akkori barátomat,csak pár hónap után.Ez a srác végig küzdött értem.Mióta egyedül vagyok,azóta nekiállt csajozni,mondván,hogy besokallt,de közben folyamatosan tartjuk a kapcsolatot,és találkozunk is.Féltékenykedik rám,mindig keres,érdeklődik,hogy hol vagyok és mit csinálok.Szerintetek hihető,hogy csajozik?Mert én úgy vettem le,hogy ha velem beszél nagyon sokat,akkor nem tudom mikor csajozna,és akit mondott,nem találtam az ismerősei között.Annyira már kiismertem,hogy ahogyan én,úgy ő.Nem kérek az arrogáns megjegyzésekből,csak normális reakciókat várok,köszönöm!

2013. máj. 2. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem az mindig hihető, h egy pasi csajozik.... ha nagyon akarnám a pasit akkor női praktikákkal magamhoz próbálnám csábítani. Amúgy meg elég zűrös az egész szerintem alapból ilyenbe bele se mentem volna.
2013. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak féltékennyé akar tenni?
2013. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok,hogy de.Viszont nem egy városban lakunk,így nem tudom kideríteni.Ezért számítok itt tanácsokra,javaslatokra,hogy ki mit tenne,éshogyan kezelné a helyzetet.
2013. máj. 2. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!