Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak/srácok nektek is fáj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/srácok nektek is fáj, ha egy hosszú kapcsolatotoknak vége van? Hogyan teszitek túl magatokat a szakításon? És mennyit mutattok a fájdalmatokból a külvilágnak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen nekünk is fáj

Az már más kérdés,hogy mennyire mutatjuk ki.Én ilyenkor sok ad edzek,néha elmegyünk a haverokkal sörözni

2013. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
World of Warcraftal.
2013. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kalinka.
2013. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. Társaság, szeszelés, zenélés, ilyesmi.
2013. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért ne fájna? Mert mi férfiak vagyunk? Ugyanúgy megvisel minket is a szakítás. Legalábbis ha szerettük a nőt. Én még mindig szeretem az exem, ő tudja is ezt. Nem akarom visszakapni, mert már új kapcsolata van azóta. Igyekszem normálisan viselkedni és továbblépni.
2013. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam kiheverni, hogy pár hétig otthon ülök, sírok, sajnálom magam, nem csinálok semmi értelmeset. Aztán amikor kezdem már nagyon szánalmasnak érezni magam, akkor haverokkal mindennap csinálok valamit, bulizom, egyéjszakásokba keveredek. A végső stádiumban meg beleszeretek valaki másba és teljesen túllépek.
2013. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!