Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem különös ez?

Figyelt kérdés
Félig meddig távkapcsolatban élünk a barátommal, mert hétvégenként jár csak haza. Nyáron lesz 4 éve, hogy együtt vagyunk. Azt mondta nem akar titkokat és bevallott, hogy kavart egy csoporttársával, aki le is szopta. Megtörtem tőle, de megbocsájtottam. Olyan érzésem van,hogy ez a kisiklás jót tett a kapcsolatunknak, mert valamiért erősebbnek érzem az érzéseimet és az övét is. Lehetséges ez? Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy egy megcsalás jót tett a kapcsolatának?
2013. máj. 2. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:

én nem bocsátottam volna meg.

Ha egyszer volt, többször is megtörténhet...

2013. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyan mitol erosebb, miutan megcsalt?
2013. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert mindkettőnkben tudatosult, hogy elveszíthetjük a másikat.
2013. máj. 2. 23:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Aha. Megjegyzem, mar elveszitettetek. Sosem lesz ugyanaz, mint elotte.
2013. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egyből kivágtam volna. Aki egyszer megtette... 26N
2013. máj. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó okom volt rá, hogy megbocsájtottam, de az most mindegy.
2013. máj. 3. 07:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, különbözőek vagyunk. Az én párom/barátom/férjem ugyan ne lógassa semmilyét más szájába, mert azonnal kirakom. Ha ez nem működik egy párkapcsolatban, hogy a nemi életet kizárólag egymással élünk, akkor az egyik alapvető elem esik ki.

És ha egyszer megtette, meg fogja tenni máskor is, hisz megbocsájtottad neki.

2013. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet alap esetben megbocsájtottam volna,na de így távkapcsolatban tuti nem.Innentől bennem lenne,hogy akármit mond,nem hinném el neki,hogy mit csinál.
2013. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megteszi az többször is meg fogja. Most már legalább tudja, hogy bármit megbocsátasz neki, így nem fogja majd vissza magát szerintem.
2013. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!