Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátommal tervezzük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal tervezzük a házasságunkat. Már meg is van az időpont. Elfogadnátok egy különös döntését?

Figyelt kérdés

Most előállt azzal, hogy katona akar lenni. Külföldre akar menni szolgálatba. Most is hasonló szervezetben dolgozik csak itthon Magyarországon, és nem külföldön, háborúban.

Azt mondja, hogy mire hazajön, annyi pénze lesz, hogy meg tudja teremteni az egzisztenciáját.

De én nem szeretnék egy rettegésben élni, hogy mi történhet vele. A távkapcsolat sincs nagyon az ínyemre esküvő után. Lebeszéljem, vagy mondjam le az esküvőt. Lányok, mit tennétek a helyemben?



2013. ápr. 1. 20:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
Ha igazán szereted elfogadod a döntését.
2013. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
ez most jutott eszébe? nem hiszem, de én várnék azzal a házassággal, ez csak tanács, a távkapcsolat nem könnyű N
2013. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
És végig aggódód a távollétét? És ha özvegy leszel pár hónap múlva, esetleg egy gyerekkel? Akkor mit csinálok?
2013. ápr. 1. 20:48
 4/26 anonim ***** válasza:
96%

Valóban lesz pénz.

De nem garantált hogy egészségesen tér vissza, vagy hogy visszatér e.

2013. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mond le az esküvőt, és majd ha visszajön és ha még akkor is úgy gondoljátok, akkor tartsátok meg. Én a helyedben tuti nem mennék hozzá most.
2013. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudnám elfogadni bárhogy szeretem.

de ez én vagyok, nem te

2013. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Szeretem őt, de nem szeretném kockáztatni az én és esetleges gyerekem jövőjét.

Látom többen így gondolják, köszönöm a megerősítést.

Ha megteszi vissza adom a gyűrűjét. Legyen szabad ő is és én is.

2013. ápr. 1. 20:57
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Tartsatok esküvőt a hazajövetele után. A legrosszabbra gondolva: ugye nem szeretnél ilyen fiatalon özvegyasszony lenni?
2013. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
lehet azért esküvő után akarja hogy éreztesse veled hogy nem hagy el, hanem habár külföldön lesz a tiéd lesz és ez nem sima távkapcsolat hanem ugye házasság ami egy (szerintem legalábbis) elég erős kötelék :)
2013. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mennyi időre menne el?:)
2013. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!