Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hmm. Fel van adva a lecke :D...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hmm. Fel van adva a lecke :D Na most mi legyen? :D (Hosszú, de kéne a tanács! Kort, nemet írjatok légyszi)

Figyelt kérdés

Van egy lány, szeretem néhány hónapja, de nem léphettem felé komolyat, hosszú miért. Relatíve sokat beszéltünk, de 3 hete mindig én kerestem, előtte nem volt gond ezzel. Most már tudom miért nem írt. Ma beszéltünk neten, jó volt, élveztem és szerintem ő is. Miután kiléptem kitette, hogy kapcsolatban van :D Erre annyit tudtam reagálni, hogy "lol" és röhögtem fél órát ezen, ha tudná mennyit gondolok rá naponta, erre ez? :DDDD Szerintem sokkot kaptam :D Meg nem tudom komolyan venni a srácot, meg ezt az egészet, ami köztük van, láthatta vagy 2 szer a gyereket, meg az ország másik végében lakik, nem jósolok nagy jövőt ennek, ezért nem is félek ettől szerintem. Nem azt akarom, hogy ha boldogok lesznek, ne legyenek együtt, velem most úgysem tudna egy lány sem mit kezdeni, csak hát beleszerettem, küzdöttem ellene, mert tudom, hogy nem szabad most szerelmesnek lennem mert mélyponton vagyok, de nem tehetek róla. Ez nem olyan dolog, ami felett van hatalmam, nem úgy megy, hogy na jó, akkor most holnaptól nem szeretem és kész :D Szóval a kérdés a következő:


A) foglalkozzak ugyanúgy a lánnyal mint eddig? és tartsuk fent ezt a jó viszonyt, és játsszak arra, hogy nem tart úgy sem sokáig azzal a sráccal. Eddig mindent feladtam túl korán, ezt nem akarom!


B) Valljam be neki, hogy mit érzek? És ezzel kockáztassam azt, hogy az összes jövőbeni esélyem elszáll?

Valahogy így gondoltam, hogy írok neki fészen, ha nem tudunk talizni, hogy: "Jó-jó, hogy összejöttél azzal a sráccal, meg örülök is, tényleg ha boldog leszel, csak van ezzel egy kis gond. Az, hogy én is szeretlek."

(Ezt szerintem nem tudja, max sejti,mert sajnos nem tehettem egyértelművé mit akarok tőle, ezért azt hitte haverkodom:( )

Tudom unorthodox, de én a B-re hajlok nagyon, utálom a hétköznapi dolgokat, és ez egy olyan bumm a fejbe feeling, ami nyilván jól nem sülhet el, de hátha könnyebb lesz nekem, ha jól leugat és nem beszélünk egy darabig :D Úgysem veszekedtünk még soha :D


C)Engedjem el, mert velem most nem lehetne boldog, túl fiatal még hozzá, érnie, csalódnia kell még és a sors úgyis összehoz minket majd, ha úgy kell lennie és itt lesz az ideje?

Mindig azt mondtam magamnak, sokkal jobb lenne, ha csak 1-2 évvel lenne fiatalabb, nem ennyivel...Ész érv, csak a szerelmes magamnak nehéz ezt megmagyaráznom, ahogy azt is, hogy nem hozzám való még :D



#mitkőilyenkótennihe?
2013. máj. 3. 01:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
az összes lehetőség sz4r! te egy kelepcébe vagy most, szerintem gondolkozz további lehetőségeken.
2013. máj. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Legyek öngyilkos, vagy mire gondolsz? :D Várom amúgy az ötleteket is :D
2013. máj. 3. 02:02
 3/20 anonim ***** válasza:
az nem lehet, hogy megpróbálod élni az életed, de közben tartod vele a kapcsolatot?
2013. máj. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
az nem lehet, hogy megpróbálod élni az életed, de közben ezentúl inkább a férfiak iránt érdeklődsz?
2013. máj. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az az A verzió...majdnem :D Próbáld már megmagyarázni valakinek, aki szerelmes, hogy keressen mást, ez nem olyan könnyű :D
2013. máj. 3. 02:05
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem, a férfiak nem érdekelnek, sajnálom :D
2013. máj. 3. 02:05
 7/20 szelesoldier ***** válasza:

Szia


Szerintem a "B" a nyerő, bumm a fejbe. Úgy is mindig a lány dönti el kit választ, ez evolúciós tényező, minden más állatfajnál is így van. Ez a hímek sorsa. Ha nem is tud rólad akkor tuti nem téged fog választani, később sem. Most elmondok egy saját sztorit. A barátnőmnek volt egy kollégája aki nyomult rá de úgy rendesen. Megevett a féltékenység és már ki akartam nyírni. Szóval! Ha a lány azt mondja hogy nem te kellesz akkor lépj vissza és ne basszál ki a másik sráccal mert nagyon szar tud ám lenni hogy valaki a háttérben mahinál. Legjobb lenne ha csak megmondanád mit érzel és kész, eltelik egy kis idő és mivel úgy is távkapcsolatban vannak és jó eséllyel szétmennek akkor a csaj tudni fogja mi a pálya kettőtök közt. Talán akkor jön el a te időd.

2013. máj. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? hány évvel fiatalabb a lány?
2013. máj. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én 26 ő 20 :D Én is a B-t gondolom a jónak, megérzés, persze lehet nincs igazam :D Vicces, hogy vele nem tudok normálisan viselkedni, mint más lányokkal, pedig akarok :D Talán ez az egyik fő gond az elejétől, hogy én a demó verziót telepítettem fel a kicsi agyacskájába, nem teljesen azt, aki vagyok :D Nem akarok a háttérben turkálni, el fogadom, ha neki nem kellek, mellettem úgysem tudna teljesen boldog lenni jelenleg, mert még helyre kell pofozni magam egy kapcsolathoz, lelkileg, testileg. Az a fontos, hogy ő boldog legyen, ha nem velem, akkor ez van :D
2013. máj. 3. 03:08
 10/20 anonim válasza:
B mert menthetetlen romantikus vagyok, drukkolok :-) 22l
2013. máj. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!