Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom lustálkodik a kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lustálkodik a kezdeményezés terén. Mit tehetek ez ellen? 21L párom 23 éves

Figyelt kérdés
Párommal lassan 1 éve vagyunk együtt, a szexuális életünk nagyon jó általában. Az elmúlt héten viszont nem tudom miért, szinte minden alkalommal nekem kellett kezdeményezni, valahogy nem reagált a jelzéseimre, nekem kellett elvennem, amit akarok. Szemére vetettem a dolgot, kifejeztem, hogy igazán nem esik jól, mert azt érzem nem érdeklem őt annyira. Mondta, hogy érdeklem én, de lustálkodik. Még türelmes vagyok, mivel ez eddig csak egy hete megy így. Jelenleg menstruálok, ilyenkor nem szexelünk, de ha utána sem változtat ezen, mit javasolnátok, mit tehetek? Esetleg hogyan szankcionálhatnám? Bármi tanács, ötlet jól jöhet.

2013. ápr. 22. 02:54
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez legyen a legnagyobb gondod az életben... Istenem, micsoda problémái vannak egyeseknek... Egy hete nem kezdeményez a pasija.
2013. ápr. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A férfiaknak is vannak ciklusaik, érzelmi és testi egyaránt.

Bele is lehet fáradni az állandó kezdeményezésbe, úgyhogy ha szívesen veszi - valóban, ez legyen a legnagyobb gondod az életben, hogy most Rajtad a sor a kezdeményezésben!:)

2013. ápr. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

7 nap nem sok, de ha már írtál...


Szankció: NE!!!

nehéz le kifejtenem miért nem, de csak 1 példa:

ha a kedvesem, véletlenül megbánt (elég gyakran :D és én is őt) az nem baj mert véletlen, de ha észrevenném, hogy direkt akkor 7(hét) év ide vagy oda, nem akarnám leélni az életemet olyan mellet aki szándékosan árt nekem...


Menstruálsz: hát ha ő nem akar szexelni ilyenkor akkor te tudsz neki kedveskedni...


Ha elmúlt és lustálkodik: vegyél 1 üveg bort (ha bírjátok piát 2-t) és üljetek le a konyhába beszélgetni, lehet neki is szüksége van arra, hogy éreztesd vele neked is kívánatos és izgató vele együtt lenni és nem csak "belemész" a dologba...


A lényeg a kommunikáció - micsoda közhely szégyenlem magam :D


Amúgy meg az a normális ha az kezdeményez aki (előbb) akar valamit és a másiknak kedvet csinál. Ha ez nagyon egyoldalú akkor ott lehetnek gondok, de az már másik történet...

2013. ápr. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Úristen a mocsadék rohadt férfi állat. Egy hétig nem kezdeményezett, pedig te biztos annyira izgató csaj vagy, hogy az már hihetetlen.
2013. ápr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kimerült a munkahelyén és most pihenni akart egy kicsit.

"Az elmúlt héten viszont nem tudom miért, szinte minden alkalommal nekem kellett kezdeményezni"

Lehet ezt ritkábban kéne csinálnod! Nem minden esetben neki kell kezdeményezni.

2013. ápr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sűrűbben* bocsi.:D
2013. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szakíts vele, és vegyél helyette egy vibrátort. Az mindig minden pillanatban kész az akcióra amíg tart az elem....
2013. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
talán ujhus nemlehetséges?végűlís 1idö után a leggfinomabb falatot is meg lehet unni nemdebár. gondolom jo nö lehetsz...
2013. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy működik a barátnőmnél hogy néha én néha ő kezdeményez. Miért a férfinak kell mindig a nőnek kuncsorogni! Ismerkedésnél a férfi kezdeményez és mindig a férfi csináljon mindent!? Egyenjogúságért sikítotok mindig! Akkor lehet kezdeményezni is ha akarsz valamit! Volt egy csaj akivel együtt voltam, ő szerezte meg egy ismerősömtől a számom hogy meg akarna ismerni! Hát így is lehet!
2013. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki normális választ adott. Valójában csak attól féltem, ő már nem kíván. Hát leültünk, megbeszéltünk mindent és most minden rendben van :) Valóban csak eléggé stresszes volt (amit nem vettem észre mert vigyázott, ne vezesse le otthon semmin) és ő kívánt több kényeztetést :)
2013. ápr. 24. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!