Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja mit akar vagy egyszerűen lepattintott?

Figyelt kérdés
Februar eleje ota beszelgettem, flortolgettem egy fiuval, akinek baratnoje van. Hogy ugy mondjam haromszor is "meztelenkedtunk", de a lenyeg nem tortent meg, sot sehogy sem elegitettuk ki egymast..mi tobb meg nem is csokoloztunk.. De ugy erzem ez igazi szerelem. Az utobbi idoben iszonyuan megvaltozott, a rosszfiu stilust cserelte . Rengeteget beszelgettunk, igen egy hullamhosszon vagyunk es mindketten kivanjuk a masikat.. Meglat es mar attol erekcioja van. Nekem nem jott be annyira ez a beszelgetosdi, mert feltem, hogy bele fogok szeretni, ezert ugy tunt en csak szexet akarok es valojaban igy is volt. Hiszen elmondta,h minden osszekoti a baratnojevel es nem fogja elhagyni ezt tudjam. De o elkezdte mondogatni,h nala ez nem a szexrol szol, ertsem meg. Azt mar sosem mondta,h mirol. Egyszer eldurrant az agya es nem tudok mashogy fogalmazni, jol megdugott, kozben egyszer sem nezett az arcomra. Mindketten csalodottak voltunk utana, utana olyasmit mormogott, h nem kellett volna ilyen turelmetlennek lennem. azota nem beszelunk, de naponta egy-egy uzenetet valtunk, amik lenyegtelen hulyesegekrol szolnak, de nem akarja megszakitani velem a kapcsolatot, en meg lassan beleszeretek. Mit gondoltok szexre kellettem neki? Mi van vele? Mi van a fejeben? Egyszeruen csak nem akarja megmondani,h ennyi volt es o mar tul van ezen? Kellemetlen a helyzet.. Es mar sajnalom,h ilyesmibe folytam egy nem egyedulalloval, de ez nem mindennapi erzes. Koztunk 13 ev korkulonbseg van, en 20 vagyok.
2013. máj. 3. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit kezdj egy gyenge, jellemtelen férfivel, aki fél megmondani, hogy ebben a büdös krva életbe nem lesz elég bátorsága hogy elhagyja a feleségét/barátnőjét?


Hmm..


Talán dobd ki a 'csába...

2013. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor csak abban reménykedem, hogy nem az én páromról van szó, mert akkor bizony szétszabdalnám az arcodat. Nem kellett volna rámásznod egy foglalt pasira, féreg vagy, megérdemled, hogy kihasznált.
2013. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) jaj kedves valaszolo. Olyan szep a pofim,h nem lenne szived szetszabdalni. Valoszinuleg szerelmes belem, de tudja,h karrierista beallitottsagu vagyok nem fozok es nem takaritok, hanem tanulok, a masik meg kinyalja a popojat is. Nincs kedve a kenyelmet feladni. Ha ki akar hasznalni , akkor rendszeresen megizel es nem udvarolgat es hiv el kirandulni 3 es fel honapon keresztul. Okoska! Megertetted a tortenet lenyeget:))
2013. máj. 3. 14:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja. Es meg valami . Bennem van tartas, nem maszok senkire. inkabb meggebedek. O akarta.
2013. máj. 3. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
A történet ennyi volt: te csak szexet akartál, ő jól megdugott, és most fel vagy háborodva, mert mégis többet érzel. Ja, hogy ő mászott rád? Kikötözött és a fejedhez pisztolyt tartott, hogy tedd szét a lábad, mi? :)
2013. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szo szerint kikotozott. Eskuszom
2013. máj. 3. 16:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felhaborodva, egyszeruen nem ertem. Illetve talan igen, mert kepzeld el itt is megtalalnak olyan emberek, akik valoban ertelmes es logikus valaszokkal tudnak segiteni. De az elso valaszolon kivul nem sikerult felfogni senkinek mi a szitu. Nagyon butak vagytok.
2013. máj. 3. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!