Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után érdemes úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után érdemes úgy hozzáállni hogy ő veszített többet?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom 1,5 hónap után. Nem nagy idő de én megszerettem őt. Szex nem történt, szűz vagyok. De nagyon beleszerettem. Komolyan mondom minden porcikámmal szerettem volna őt, már azon is gondolkodtam hogy az sem érdekelt volna, ha nekem nem jó a szex, csak neki jó legyen ha oda jutunk. Én testileg is megadtam volna neki azt amit akar, és még szerettem is volna. De ő nem akart engem, inkább valami olcsó ribiket d*gdos. Jó ez a hozzáállás hogy ő veszített többet? :)
2013. máj. 3. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval ő most más lányokat dugdos, te pedig utána sóvárogsz? Mert akkor ez inkább önámítás. Szeretnék én ennyit veszíteni :D
2013. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom másokat dugdos-e :D de esélyes. Emiatt szakított velem mert féltékeny voltam rá. De amúgy nem volt rá bizonyítékom.
2013. máj. 3. 14:00
 3/6 A kérdező kommentje:
De most nem jobb ha egy olyan lánnyal csinálod aki szeret téged? És azt tartja maga előtt hogy neked legyen jó? Vagy ez hülyeség? :D
2013. máj. 3. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem. Olyan lánnyal jó csinálni, akit én szeretek. Ha pedig én nem szeretem, akkor tökmindegy, hogy ő szeret-e vagy sem, akkor csak a szex a lényeg. Olyankor pedig más szempontok jönnek elő.
2013. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta hogy "Ha köztünk szexre kerül majd a sor, hidd el milyen jó lesz, mert akkor kellemes érzések törnek utat maguknak. Mert feléd az utóbbi időben mélyebb érzelmeim vannak" Na most ezt nem értettem mire gondol :D de ezt még akkor mondta mikor még nem jártunk csak randizgattunk de sejthető volt hogy összejövünk.


Mondjuk volt már neki szexkapcsolata is nulla érzelemmel. Nem is egy.

2013. máj. 3. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jó hozzáállás, mert igazából ő csak egy numerát veszített, te meg egy embert, akit megszerettél. Szar a helyzet, de legalább tanultál belőle. Nem éremes sehogyan sem hozzáállni, el kell felejteni, és örülni, hogy nem adtad neki oda magad.
2013. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!