Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy másik anyanyelvű sráccal csak az a baj, hogy azt a nyelvet nem nagyon tudom és ő abszolut nem a magyart. Bejövünk egymásnak de csak szótár segítségével tudunk beszélni. Ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés
Mert pl elhív randizni..szótár nélkül nem értem meg mit mondd..és nehéz lenne pár nap alatt beletanulni ebbe a nyelvbe..ti mit tennétek?
2009. márc. 7. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
amíg egyikőtök nem tud folyékonyan beszélni a másik nyelvén addig sztem esélytelen a dolog... amúgy lehet, hogy összeillenétek, de ez a nyelvi gond sajnos eléggé bezavarhat:S
2009. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Milyen nemzetiségű a srác?? Amúgy én kint voltam 1hónapot svédországban, egy kukkot nem beszéltem, de mire hazajöttem mindent megértettem, és engem is megértettek. Szóval ha rá vagy kényszerűlve, megtanulod... És van jövője a kapcsolatnak. Ez ne álljon az utatokba!!!
2009. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
román a srác de annyira közel áll az úgymond "ideálomhoz" hogy annak ellenére hogy alig értem mit is akar nem akarom elszalasztani..
2009. márc. 7. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:
beszeljetek angolul v nemetul amig beletanultok 1mas nyelvebe. az alap dolgokat hetek alatt meg lehet tanulni ugyh nyugi.
2009. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hová valósi a srác? Romániában?hol?:P

Én erdélyi vagyok :)

2009. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha a szívetek megértik egymást, akkor semmi sem állhat az utatokba. Lehet,hogy az első hetek,hónapok nehezebbek lesznek, de menni fog:-).


Ha gondolod, keveset tudok segíteni, ilyen alapdolgokat románul...erdélyi vagyok:-D

2009. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csikszeredai :) amúgy az alapfogalmakkal nagyon sokat segítenél..
2009. márc. 8. 12:57
 8/8 anonim válasza:

Nekem is van pár csíkszeredai haverom.


Nos, a legfontosabb talán amit meg kell tanulnod az a "te iubesc" kifejezést( ejtsd: te jubeszk), ez azt jelenti,hogy szeretlek. Ilyen egymondatos válaszaid lehetnek "da", "nu", (ejtsd dá, nú), ami annyit tesz: igen, nem. Úgy hirtelen nem tudom még mire lenne szükséged, de írd meg nyugodtan, s igyekszem segíteni. (ne haragudj a késői válaszért,csak rég voltam bejelentkezve)

2009. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!