Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 7 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 7 éve vagyok kapcsolatban, van egy 5 éves gyerekem. Megismerkedtem egy másik férfival.

Figyelt kérdés
Állandóan rá gondolok, teljesen felkavart. Érzem, hogy tetszem neki én is. Az élettársammal nem vagyunk nagyon jóba, sok olyan dolog történt, amit nem tudok neki megbocsátani, de a 7 év alatt egyszer sem csaltam meg.....Már nem vagyok szerelmes belé...Az a másik férfi nagyon vonz..teljesen rosszul vagyok..egyfolytában rá gondolok...mit tegyek? :(
2010. nov. 22. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Léphetsz, de mindenképpen beszéld meg az élettárssal.
2010. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted az élettársad, akkor ezen nincs mit szépíteni! Én nem kínoznám magam, otthagynám elsősorban a Te és a gyerek szempontját vedd figyelembe. Törődik vele a barátod? Vagy a másik férfi megbízhatónak néz ki? Szereti-e a gyreketet? Az is fontos, hogy hol ismertétek meg egymást. Ha egy diszkóban akkor ne számítsz sok jóra!
2010. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Emese , te vagy az ?:D
2010. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdés: így akarod leélni az egész életedet?
2010. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
feltétlen beszéld meg az élettársaddal és ha ez a fazon megbízható és látod rajta h hosszútávra tervez akkor szabad a pálya ;)
2010. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi..nem discoban ismertem meg :) nem arra gondolok, hogy komoly lenne a másik férfival csak azt érzem h szeretnék vele lenni, megismerni, hiányzik stb...lehet csak szex lenne...az élettársam nem adja meg amire vágyok..ez a férfi pedig felkeltette az érdeklődésem..csak nagyon félek..ilyet még sose csináltam :(
2010. nov. 22. 12:31
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet h csak fellángolás...csak már nagyon vágyom arra h foglalkozzanak velem....félek h felhív és nem tudok neki nemet mondani...
2010. nov. 22. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!