Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is így döntöttetek volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is így döntöttetek volna?

Figyelt kérdés
Szerdán a barátom édesanyja elhívott a barátom ballagásának a bulijára(mivel ma volt nekem is a ballagás így nem tudtam ott lenni az övén), de nem mentem el... én elvárnám h a barátom hívjon meg, ha annyira megakart volna hívni volt rá egy hete...,de nem tette most felhívott h megyek-e és mondtam h nem...elmondtam neki ugyan ezt h nem ő hívott ezért nem mek... jól tettem?
2013. máj. 3. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen a barátodnak kellett volna elhívnia nem az anyukájának.
2013. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted!
2013. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most nem mindegy ki hív meg? a lényeg hogy meglettél híva.:D
2013. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Mondjuk az biztos, hogy én nem sértődtem volna be ezen ennyire, mint te.
2013. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem így kezeltem volna a helyzetet. Elmondtam volna a barátomnak, hogy ne haragudjon, de nem megyek a saját ballagásom miatt. Nyilván megértette volna. És egy adandó alkalommal pedig elmondtam volna, hogy nekem rosszul esett, hogy nem te hívtál el, hanem az anyukád.


Ezzel most lehet, hogy az ő estéjét is elrontottad, annak meg mi értelme van?!

2013. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nyugodtan lehetsz dacos, ettől nem változik semmi, mint a kicsik

szóval döntsd el mit akarsz, mert ez így nem vezet sehova, finomabban is mondhattad volna, de Te tudod mi a célod? N

2013. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem az h besértődtem,de sztem az a korrekt ha elhív ő meg amikor az anyukája mondta h mennyek akkor a barátomnak nem azt kellet volna mondani h : jajaja tényleg am jöhetsz...
2013. máj. 3. 19:28
 9/10 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm mindenkinek a véleményét :)
2013. máj. 3. 19:30
 10/10 anonim ***** válasza:

"nem azt kellett volna mondani"


Szerintem írj neki valami útmutatót, nehogy véletlenül legközelebb se tudja mit "kell" mondania.

2013. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!