Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az amit megbocsájtotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az amit megbocsájtottatok, vagy ép nem bocsájtottatok meg a párotoknak? Megbántátok a döntéseteket, akárhogy is döntöttetek?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok: megcsalás, hazudott, féltékenység, nem tisztelt, nem becsült, kihasznált, megütött vagy amik még előszoktak jönni egy párkapcsolatban.

2012. dec. 10. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem állt ki mellettem a szülei ellenében,egy nagy sértéssel illettek, amikor már két éve jártunk. Önállótlanságáról bizonyosodtam meg.
2012. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Így az összes, ahogy írtad! Többször is megbocsátottam, én hülye. Aztán több, mint 8 hónapja kidobtam. Hál‘ Istennek! Azóta már boldogabb is vagyok.


Amit megbocsátanék: füllentés, egyszer-kétszer féltékenység... ha ezekre gondoltál.


Viszont, amiket leírtál, azok közül már nem hiszem, hogy többet meg tudnék bocsátani.

2012. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
És igen, ahogy az első írja! Ha nem áll ki mellettem. Nekem az nagyon fontos.
2012. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen ezekre gondolok.

Azért kérdeztem mert én is megbocsátottam neki egy két dolgott de ő egy dolgott nekem nem.

Nem csaltam meg vagy ilyesmi! Eszem ágában se volt soha. És mindig őszinte voltam vele...talán túl őszinte is.

2012. dec. 10. 22:37
 5/18 anonim ***** válasza:
Elmondod mi volt az, amit ő nem bocsátott meg?
2012. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Féltékenységet...igen az voltam, sok dolog miatt, egyrészt mert nincs önbizalmam , másrészt meg talán igaz az,amit mindig is mondta neki miért van velem. (mert nincs jobb kéznél)

Én nem akarom/ nem fogom magam kivonni a baj alól, vállalom amit tettem. Ő viszont mindent rám kenn hogy miattam van minden.

És azt sose mondja el miért voltam olyan,amilyen. (egy másik lány miatt, akit úgy dicsért ahogy engem nem vagy ha ép vigasztalni kellet ) de azt a mai napig nem tudom miért áradozott róla...nem mondta el

2012. dec. 10. 23:08
 7/18 anonim ***** válasza:

Ó, teljesen megértelek!

Én is az voltam, baromira, dehát hogy a fenébe ne, ha más csajokat fűzött...

Az a baj, hogy marhára nem fogják fel, hogy nekik is kompromisszumképesnek kell lenni. Nem mással flörtölni, szeretni, stb.

Gáz, hogy mindent rád hárít.

2012. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nekem mondod?! Én emésztem most magam és szenvedek mint egy kutya.. Megjártam a poklot. És még most is..

Ő játsza az eszét, ő zárkózik el előlem ahogy csak tud. És én vagyok az,aki 3-4 hónapig is próbálkozott hogy vissza szerezzem. De hallani se akar rólam..nem hiszi el hogy jobb lenne, ő ezt tudja biztosra..és még azt se hiszi el hogy változtam. Nem csak belül..

Igen,kompromisszumot kéne kötni!! De ő elvárta volna gondolom h. mindent csak én..és ő szól le engem milyen vagyok, miközben ő nem tudja magáról milyen ember v. milyennek kéne lennie.

2012. dec. 10. 23:21
 9/18 anonim ***** válasza:

... Hihetetlen.

Amúgy tiszta olyan, mint a volt pasim.

Annyit mondhatok csak, hogy ő nem fog változni, nem fogja elismerni, hogy igen, hibáztan. Neki szerintem marha jó így, hogy ezzel az indokkal szakíthatott veled. Mert szerintem nem az volt a legnagyobb baja, hogy féltékeny voltál. Tény, hogy a féltékenység baromira megöli a kapcsolatot, DE akkor nem kellett volna mással enyelegni.


Biztos, hogy őt akarod? Ha képes voltál változni, akkor “gyakorold“ máson, aki tényleg megérdemli!

2012. dec. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tudom hogy sose fogja beismerni hogy hibázot. Egy elkényeztetett tacskó!!

Nem enyelgett mással, legalább is nem tudok róla. Az a lány a múltjában volt de mindig kísértett.

Hogy ő kell e? Érzem,hogy szeretem, és hogy nekem ő az igazi, de ugyanakkor gyűlölöm azért amit tett, és nem tudom képes lennék -e megbocsátani neki.

Más nem kell, mert még szeretem őt és olyannyira megbántott hogy nem tudok bízni már senkiben. Itt egy példa: anyukámtól mikor kaptam mikulás csomagot ( jó nem vagyok már gyerek de nekem még kell csomag :) ) szabályosan rosszul esett őt megpuszilni mikor megköszönte az én csomagomat amit adtam neki. Pedig mi aztán tényleg elválaszthatatlanok voltunk. Még a boltba is együtt mentünk, olyanok voltunk mint a borsó meg a héja.

Ha már benne nem, szerinted kiben tudnék bízni..?

A változásról annyit: megváltoztam ugye miatta,hogy bizonyítsak de nem voltam jó. Így aztán felmerült bennem a kérdés minek legyek "jó" ha így sem vagyok jó? Hát nem leszek/ nem vagyok jó. Mostmár nem hagyom hogy bárki is megbántson vagy megint kihasznaljanak játszanak velem, az érzéseimmel. Marok és harapok akár egy vipera. És úgy veszem észre így legalább tisztelnek.

2012. dec. 10. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!