Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Odaadnátok a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Odaadnátok a barátnőtöknek a pólótokat, ha kéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hónapja járok a barátommal. Imádom :) Meg az illatát is :D Megyek osztálykirándulásra, és utána sem fogunk egy darabig találkozni :( Gondoltam elkérem a pólóját azért, hogy abba aludjak. Vagy ez már gáz?


17/L


2013. máj. 3. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Oda.
2013. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Buborék Fejü ***** válasza:
Nem gáz :)))
2013. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Baccardi01 ***** válasza:
Nem. Kérd el tőle. Mond el neki, hogy miért kell. Biztos odaadja.
2013. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is odafogja adni. :)
2013. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze,miért is ne?
2013. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha nekem kéne odaadnom a pólóm odaadnám neki de azért h én se hiányoljam annyira elkérném 1 melltartóját,bugyiját szval az én véleményem szerint nem az...
2013. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem azért kell, mert hiányozni fog, az meg az övé, és nem azért, mert "nem telik sajátra" -.-
2013. máj. 3. 19:17
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem aranyosnak fogja találni a barátod! :) cserébe te is adj valamit.:P valamit amiről rögtön te jutsz az eszébe..;)
2013. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
És akkor most az összeizzadt dzsuvás polója kell vagy amit az anyja frisen mosott? Ez utóbbit Te is elő tudod állítani, csak kérdezd meg az anyját milyen öblítőt használ. A dzsuvás pólót meg minek cipelni?
2013. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én anno mindig a boxereit kértem el... perverz, de ez van, egy póló nem sokat segített a magányon...
2013. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!