Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megmentsem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megmentsem a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
A párommal óriási bajban vagyunk. A kapcsolat 15 hónapja tart. A probléma sok: az anyja, aki kitagadta a házból a párja miatt, most meg édesgetné vissza, az, hogy több időt igénylek hogy foglalkozzon velem, de ő ezt nem akarja, a hangsúlya, ahogy sok mindent kijelent. Nagyon szeretem őt, tudtommal ő is engem, bár egy az egyben azt látom, hogy leszarja ezt a kapcsolatot. Mindig mondta, hogy tervez velem, meg stb, ma meg közli, hogy ő nem akar velem Elhittem neki, odaadtam a szüzességem, mindent. Ő 20 éves. Úgy láttam, hogy tényleg komolyan gondolja, de most bújt ki a szög a zsákból. Megaláz. Elhiteti velem a kis dolgait majd a lelkembe tipor. Pedig néha annyira tud szeretgetni is. Ő se tudja mit akar és ez fáj, hogy hazudik, én meg beleéltem magam.

#kapcsolat #megmentsem
2013. máj. 3. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a pasit engedd el, neki nem melletted a helye. Egyértelműen látszik.
2013. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most jön a nap kérdése: És mi a f*szért akarod te ezt a "kapcsolatot" megmenteni?
2013. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert mindenemet odaadtam neki, mindig mellette álltam, az emlékek és még az is, hogy nem tudnám mással látni.
2013. máj. 3. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron tovább akarsz szenvedni, akkor csak hajrá. Aztán nehogy egyszer véletlenül arra ébredj, hogy elszálltak fölötted az évek, rengeteget szenvedtél, de értelmetlenül.
2013. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valahol igazad van, csak nagyon sok minden köt hozzá :(
2013. máj. 12. 11:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem könnyű szakítanod, de mérlegelned kell a dolgokat. Megéri-e ennyit szenvedni, főleg egy ilyen ember mellett? Legyél te is egy kicsit "önző", nézd végre a saját érdekeidet is. Ülj le vele beszélni, mondd meg, hogy választania kell. Ha úgy látod, hogy nem hajlandó normálisan viselkedni, akkor hagyd ott, bármilyen nehéz is. Gondolkozz el azon, hogy megéri-e még akár évekig is vegetálni egy ilyen "kapcsolatban", miközben találhatnál magadnak sokkal jobbat is. Próbáld úgy felfogni, hogy semmit sem vesztesz azzal, ha otthagyod őt, de nyerhetsz, mert találhatsz valakit, akivel tényleg boldog lehetsz.
2013. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!