Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok, hogy lehet ezt leküzdeni mielőtt teljesen tönkreteszem a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Volt a páromnak egy 8 éves kapcsolata, 3 hónapja lett vége, ő dobta ki a csaját, mert mindig hazudozott, meg félrekefélt. Mi 2 hónapja vagyunk együtt, 3 hete már ideköltöztem hozzá, ő szerette volna. Azt mondja, hogy szeret, de én félek, hogy még vannak érzelmei a volt nője felé.... (8 év az 8 év)...Ráadásul emberek akik ismerik, folyamatosan teszik a bogarat a fülembe, hogy vigyázzak vele, mert rafkós. Nekem folyamatosan pörög az agyam, már keresem, hogy hol ver át, belekötök az élő fába is... Nézem a friss ismerőseit facebookon, ha alkalmam van rá belenézek a telefonjába és már betegesen vadászom, hogy találok-e valamit amit a fejéhez vághatok. Tudom, hogy ez nagyon gáz! :/ Igazából úgy okot nem nagyon ad rá, csak nem tudom bizonytalan vagyok, tudom hogy ez az én hülyeségem nagyrészt. Hogy lehet ezzel leállni?

Megkérek mindenkit, hogy "HA NEM BÍZOL BENNE, MINEK VAGY VELE?" kérdésektől kíméljetek!!!!!!! A válaszom az, hogy: azért mert SZERETEM! Hogy ne legyek ennyire féltékeny, hogy tanuljak meg bízni, ha mindenki átvert eddig és ez már belém égett a sok rossz emlék?!?


2013. jan. 23. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:

2 hónap után szerintem ez természetes dolog, hogy még vannak kételyeid. Ezért nem értem, minek költöztél oda hozzá.


Ez még csak rosszabbítja a helyzetet, mivel ha tényleg megtörténik a baj, akkor sokkal macerásabb otthagyni.


Ez a bizonytalanság majd idővel elmúlik, bár nem értem miért aggódsz azért a "8 éves" barátnőért. 8 évig volt vele, szakítottak, szerinted mennyire "mutathat neki újat" a csajszi?


A másik dolog, hogy másik mit mondanak a pasidról. Egy, az emberek többsége még csak rosszindulatból is mond ilyet, csakhogy nehogy már neked/nektek jó legyen. Kettő, aki ilyet mond, az egy neveletlen sz.rházi, mi a franc köze van neki hozzátok? De most komolyan.

2013. jan. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak boritékolható a vége.
2013. jan. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hosszú jövőt én sem jósolok nektek, ha így folytatod. Egyszer bukj le a telefonjában való kutakodással, aztán költözhetsz is haza.
2013. jan. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok.Éld majd úgy le a kapcsolatod a pasiddal hogy állandóan nyomokat keresel meg kutatsz utána és egy percig sem élvezed a kapcsolatot.Ha az én csajom lennél és ez kiderülne dobnálak ki a búsba.
2013. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az meg a te hibád hogy átvert mindenki.Ezek szerint te sem lehetsz egy IQ bajnok.
2013. jan. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves Desolate! az arrogáns bunkó stílusodból arra következtetek, hogy egy kis kanócpö.csű hülyegyerek lehetsz, aki a testi és egyéb szellemi fogyatékosságait azzal próbálja kompenzálni, hogy számára ismeretlen embereket becsmérel a monitorja mögé bújva. IQ fighter :)
2013. jan. 23. 08:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy arrogáns bunkó vagyok és kanóc a pö.csöm meg fogyatékos meg hasonló okosság amit egy ilyen "kedves" hölgy összehadovál.Ha neked ez becsmérlés volt nem tudom ki a fogyatékos 1. Ilyen piti és egyszerűen nevetséges problémára ne várd el hogy majd írok egy szép kis kommentet. 2. Jó hogy a monitor mögé bújok mert olyan emberek járnak azt utcán mint te :).További jó idegeskedést meg féltékenykedést :) puszi ;)
2013. jan. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te is jól tudod, hogy lehet ezt lekűzdeni, csak nem megy azért teszel ki ilyen kérdést. Meg kell tanulnod bízni magadban is meg benne is. Nem csak téged vertek már át és nem csak neked vannak rossz vagy egyenesen borzalmas emlékeid, ne határold el magad teljesen másoktól. Te is tudod hogy ennek így ahogy most csinálod a dolgokat az nem jó, ha valóban vadászol a bűnjelekre azt magad miatt csinálod, de mindkettőtöknek ártasz vele, túl kell lépned a saját önsajnálatodon (mert ez az, engem megbántottak sose fogok már bízni senkiben effektus) mert erre rámehet a kapcsolatod. Azt mondtad szereted akkor nem érné meg tenni is azért hogy ez rendeződjön ahelyett hogy "én ilyen vagyok nem tudok változtatni rajta"?
2013. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!