Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom belépett a facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom belépett a facebookomba és meg nézte az üzeneteimet többek közt a volt baráttommal való beszélgetéseket :S A mostani barátomm vette el a szüzességegemet de ő azt hiszi h az előző barátom :/ mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon rá van szállva erre a témára :(

#Párkaocsolatok
2013. máj. 4. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te hazudtál, a pasi meg tucat, kukázd a kapcsolatot.
2013. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem értem minek rágódik mindenki annyit ezen a szüzesség témán... amúgy meg a barátodnak elvileg jónak kéne, hogy legyen, hogy vele vesztetted el nem mással nem?
2013. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem hazudtam neki csak talált olyan dolgokat az üzikben ami szerinte arra utal h lefeküdtem az exemmel..pedig nem! Meg neki is éazre kellet vna vennie h nekem ő az első mikor lefeküdtünk..
2013. máj. 4. 09:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni,hogy nem vette észre,hogy Te vele vesztetted el? Vagy ekkora IQ bajnok! Sajnos a mai világban a Féltékenység Népbetegség!
2013. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát én sem értem ráadásul neki is én voltam az első. nem tudom mért csinálja ezzel csak azt éri el h veszekszünk meg ilyenek :/
2013. máj. 4. 10:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt a kérdésbe is írhattad volna, így mindjárt más a helyzet... mondjuk azon nem változtat, hogy nem értem mit problémázik ezen a barátod. Miért ha megtörtént volna előtte mással, akkor nem kellenél neki vagy mi?
2013. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 acelsziv ***** válasza:
100%

miféle gyökér az, aki a más üzeneteit olvasgatja.

Ennek a lónak akármit mondhatsz, akkor sem fog neked hinni, mert már meghozta az ítéletet.

dobd ki a francba

2013. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem az h nem kellettem volna neki hnem az h mielőtt még összejöttünk volna ő bevalotta nekem h szeret én meg mással voltam elfoglalva öszzejöttem ezzel az exel aztán szétmentünk és összejöttem a mostani barátommal..a barátom pedig ki nem állhatja ezt a fiut mert sokat szenvedett mikor én összejöttem vele..mert egyszer ottaludtam az exemnél és ezt később elmeséltem neki és ebből is gondolja h lefeküdtem vele pedig nem probálkozott ugyan de nem engedtem !!
2013. máj. 4. 10:14
 9/12 A kérdező kommentje:
De nem dobom mert 1 éve vagyunk már együtt és szeretem és ő is engem..de valahogy remélem megtudjuk beszélni :/
2013. máj. 4. 10:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez tettszik ez a mondat, "pedig nem probálkozott ugyan de nem engedtem !!" :)))

Persze biztos meg tudjátok beszélni,nem hiszem,hogy ezen kéne idegeskednetek,meg veszekedni.Mondd meg neki ez volt a múlt zárjuk le,és ennyi! Te meg töröld ki az exedet a szeme láttára a face-ről,meg telefonböl,mindenhonnan,és szakíts meg vele minden kapcsolatott.Ami volt elmúlt! Az meg, hogy barátok akartok lenni,nem kifogás!

2013. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!