Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Nem vagyok alkalmas kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem vagyok alkalmas kapcsolatra. " Éreztetek már így, vagy találkoztatok ilyen emberrel? Sikerült valahogy átlendülni rajta?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, amikor valaki nem AKAR elköteleződni, hanem tényleges problémák (önbizalomhiány, szexuális zavarok) miatt alkalmatlannak tartja magát egy új kapcsolatra.

Mi segített ebben az esetben? Hogyan segíthet a "potenciális partner"? Minden tapasztalatot várok, akár privátban is!


2013. máj. 4. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Néha én is így érzem (pedig tisztában vagyok vele, hogy nagyon az ellenkezője igaz). Pihentetni kell a dolgot, "menj szabira", közeledj csak barátként a másik nemhez, akkor nyugi van, amíg szükségét érzed.
2013. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!