Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról hogy:"Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról hogy:"Nem járunk osztálytárssal"?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről?Kérlek fejtsétek ki hogy miért nem, illetve hogy ez mennyire igaz és jó tanács hogy nem járunk osztálytárssal ,soha!Előre is köszönöm! 15L

2013. máj. 4. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem értem,miért is van ez! Most 16 éves vagyok és 3 éve járok OSZTÁLYTÁRSAL.Dee...szerintem azért,mert a fiu/lány barátjai csufolnának vagy ilyesmi.Mi jól megvagyunk.:)
2013. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én azért nem, mert onnan nem jön be senki

más kifogásom nincs ellene :)

16/L

2013. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak ezen az oldalon hangoztatták régen, baromság. Már miért ne lehetne osztálytárssal járni? Eszem megáll.
2013. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

lénis az osztálytársammal járok és nagyon remek a kapcsolatunk, mindkettőnknek így a jó

sőt az exem is másik suliban még az is oszt.társ volt...

15/L

2013. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem jo ,ha jársz az oszt.társaddal ,mert ha esetleg történne valami,más néven szakítanátok (haragban,fájdalmasan stb) ,akkor még néhány évig muszáj látnotok egymást ,amit (ha igy váltok el) sokan kinosnak ,fájdalmasnak stb. élnek meg és nem szivesen talizznak a másikkal.

De persze ez nem mindig van igy ,békében ,barátságba is tudsz maradni a másikkal és akkor nincs ez a próbléma:)


Mondjuk engem még zavarna ,ha a kapcsolatunk miatt beszólnának minden féle baromsagot a többi oszt.tarsam.


Akkor a legcélszerűbb járni vele ,ha már tudod ,h ez az utolsó éved ,amikor egy suliba jártok:)

15/L

2013. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem mind1, én már nem járok iskolába .D
2013. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ellene, de csak akkor járnék oszt.társal, ha maximálisan biztos lennék az érzéseimben. Bár engem ez a dolog nem fenyeget, mert csak 7 fiú osztálytársam van, mind nagyon rendesek, de egyikük sem tetszik. :)

Hogy a kérdésre válaszoljak, azért nem jó ötlet, mert ha szakítotok, és utána nem is akarjátok látni egymást, nagyon kellemetlen, hogy naponta 5-6 órát is egy légtérben töltötök...

Személyes példa, hogy nekem két osztálytársam még tavaly összejöttek. 9.-esek voltunk, az első hónapokban is már jó barátok voltak, aztán valamikor össze is jöttek, de nagyon rövid ideig, max. két hétig voltak együtt... Jó ideig elég kellemetlen volt nemcsak nekik, nekünk is, de mára már minden rendben, minrha mi sem történt volna. :)

Szintén az évfolyamon van egy osztály, ahol két pár is van. Az egyik pár fél éve van együtt, a másik már 1,5 éve, és nagyon aranyosak, ugyanúgy szeretik egymást, mint a kezdetekkor! :)

17L

2013. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én teljesen meg voltam győződve arról, hogy osztálytárssal járni a világ legnagyobb ostobasága.Már két szétment osztály-szakítást láttam és a következményeket is:kínos, rettentően kínos ha utána pl:az ültetési rend szerint vagy valamilyen órán páros feladat miatt összekerültök...meg amúgy is a barátok hogy viszonyuljanak a másik félhez..szóval tele van hátrányokkal.Szörnyen büszke voltam magamra hogy én vagyok kb az egyetlen aki még nem esett át a belezúgunk az osztálytársba mizérián.Aztán idén jött egy új osztálytársunk akibe már az első pillanattól kezdve bele vagyok esve és ritka szar mert kb a fél suli oda van érte..érthetően:DSzóval nekem az elveim úgy dőltek össze ezzel kapcsolatban mint egy kártyavár és ha tetszik egy osztálytársad akkor felejtsd el minél hamarabb mert később egyre több dologról, élményről fog eszedbe jutni és csak nehezebb lesz kiverni a fejedből.Ha meg akarod neki mondani, akkor várd ki a megfelelő alkalmat mert miután elmondtad és ő csak barátként gondol rád, megnyugodhatsz mert nem fog a lebegőben lógni az a hatalmas kérdőjel és nem kell amiatt aggódnod hogy "mi lett volna ha" de kicsit kínos lesz utána a szemébe nézni és nem biztos hogy a barátságotok ezt elbírná...ha viszont azt mondja hogy igen, gratulálok mert el sem tudod képzelni mekkora mázlista vagy és becsüld ezt meg.Ha pedig egyszerűen szenvedsz mert nem mered neki megmondani, mert nem olyan a kapcsolatotok vagy ilyesmi, akkor egész életedben ott lesz az hogy "mi lett volna ha megmondom neki?"Ördögi kör forever<3 bocsi ez kicsit hosszúra sikeredett:D 15L
2013. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

volt olyan lány osztálytársam, aki összejött egyik osztálytársunkkal, szalagavatón is együtt táncoltak. kb másfél hónap után a csaj már szakítani akart vele, a fél osztály tudta... elég kényelmetlen volt... a lány meg mivel együtt táncoltak, kihúzta vele a szalagavató végéig és csak utána dobta ki. sajnáltam a srácot, mert rendes, aranyos volt... a csaj meg szemét... aztán nagyjából hasonlót rendezett le egy másik sráccal is 1-2 hónapig szexelt vele, aztán kidobta.


kényelmetlenek az ilyen szakítások legtöbbször. én sem tudtam volna elviselni ha szakítás után látnom kell az exet. nem is jöttem soha össze osztálytárssal.


régebben másik osztályban is volt pár, évekig együttvoltak. nem telt el úgy hét, hogy a csajt ne láttam volna sírni egy egy veszekedés után! már nincsenek együtt.


27/N

2013. máj. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
en ugy gondolom hogy az egyik oldala az,hogy ha szakitotok akkor x even keresztul meg ugyanugy egymas mellett lesztek es sokan ezt nem dijazzak tulsagosan.. sot meg zavaro is lehet az exed jelenlete a mindennapi eletedbe, ha egesz nap vele vagy egybezarva.
2013. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!